Цікаво знати

Великомостівський кінологічний навчальний центр – єдиний в Україні

У Великомостівському кінологічному навчальному центрі відбулися святкові заходи з нагоди Дня заснування частини та Дня прикордонника. Кінологічний навчальний центр, якому виповнилося 71 рік, єдиний навчальний заклад в Державній прикордонній службі Україні, який готує фахівцівкінологів міннорозшукової справи, розшукових та спеціальних собак з пошуку зброї, наркотичних та вибухових речовин.

За час існування частини підготовлено понад сорок тисяч фахівців за різними спеціальностями, такими як інструктори службових собак, командири стрілецьких, мінометних, кулеметних, кавалерійських відділень, стрільці, кулеметники, сапери, кавалеристи, зв'язківці, прожектористи, автомобілісти тощо.

Прикордонників зі святами привітали голова РДА Олег Пелих, голова районної ради Микола Пасько, начальник Кінологічного навчального центру полковник Валерій Мошора та інші. 281 військовослужбовець прибув у підрозділ для проходження строкової служби. Учасникам АТО та прикордонникам, які відзначилися у службі, вручили нагороди, грамоти та подяки.

Своє вміння продемонстрували кінологи та їх чотирилапі вихованці, а також вправи з рукопашного бою. Відбулося й змагання команд "Юних друзів прикордонників”.

З концертною програмою виступили гурти ВІА "Викрутаси" та "Червона рута", народні колективи з Жовкви та школярі з Червонограда.

Віталій ПЛЮТА.             

Великомостівський кінологічний навчальний центр

Великомостівський кінологічний навчальний центр

Великомостівський кінологічний навчальний центр

Великомостівський кінологічний навчальний центр

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 + 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.