Цікаво знати

Великий і надійний вибір паливно-розподільних колонок

Щоб здійснити правильний вибір, потрібно звертатися в компанію «Петролайн», де є один з найбільших виборів заправних колонок. Щоб придбати колонку, для роботи з дизелем і бензином, потрібно звертатися в компанію, що має досвід. Кожен клієнт може вибрати в асортименті стаціонарні заправні колонки, або мобільні.

Вибравши колонки компанії «Петролайн», ви зможете здійснювати заправку легкових, вантажних автомобілів, так само легко зможете заправляти і сільську техніку. Потрібно відзначити, що заправки відповідають всім європейським стандартам, а також отримують позитивні відгуки від наших постійних клієнтів.

Переваги колонок

  • Швидка заправка автомобілів. Завдяки колонкам від компанії «Петролайн», ви зможете здійснити заправку бензином, або дизелем будь-якого автомобіля швидко, а головне легко;
  • Широкий вибір товару. Клієнт може вибрати як стаціонарну колонку так і мобільну. У кожного з варіантів свої переваги, на які клієнту потрібно звернути увагу;
  • Високоякісна техніка. Колонки оснащенні надійними шлангами, що дозволяють здійснювати заправку на будь-який відстані. Довжину шланга, можна вказувати при замовленні. Також використовуються новітні деталі, які мають відповідні гарантії, що дозволяють працювати на професійному рівні;
  • Найефективніші фільтри для надійного очищення. Фільтри, використовувані в роботі, дозволяють гарантувати якісну очистку від будь-яких речовин;
  • Економія грошей.

Купуючи колонки для заправки ви отримуєте переваги в користуванні, і можете здійснювати заправку, як бензином так і дизелем. Кожна з колонок відповідає всім європейським стандартам, і виготовлені за найсучаснішими технологіями.

У кожній колонці встановленні найбільш ефективні фільтри, які допомагають проводити очистку будь-якої системи.

Потрібно відзначити, що виготовленням дизельних колонок займається італійська компанія Adam Pumps. А наша компанія «Петролайн» – одна з єдиних компаній, що імпортує дані колонки в Україні.

Купуючи у нас, ви отримуєте одне з найякісніших обслуговувань нашими фахівцями. Якщо у вас виникають проблеми, ми завжди готові прибути до вашої заправці, і допомогти вирішити будь-які питання. На Україні, тільки наша компанія, має сервіз, що допомагає обслуговувати заправні колонки.

Якщо говорити про колонки для бензину, то ми співпрацюємо з італійським виробником GESPASA. Дана компанія є лідером на європейському ринку, і заслужила велику повагу серед своїх клієнтів. Купуючи колонки для заправки в компанії «Петролайн», ви отримуєте європейський рівень надійності, а головне якість.

Голос Сокальщини на GoogleNews