Цікаво знати

Віримо в кращу долю для України

Цьогорічні Новорічні та Різдвяні свята затьмарені сумними подіями в Україні. Адже на східних українських землях йде війна, ллється кров, гинуть люди. В наших селах теж багато печалей, трагедій – відійшли у вічність дорогі нам люди.

Тому на новорічному вечорі, який проводили у Домашівському народному домі ми зичили один одному здоров’я, добра, любові, миру в Україні і на всій землі, щоб у 2015 році над нами, над всією Україною та цілим світом – не літали кулі, щоб не гинули в боях люди, щоб не росли сиротами діти. 

Святковий вечір для односельців підготували учні та вчителі школи, ансамбль «Пролісок» та працівники культури. Вела свято Ольга Демчук. Гарного настрою глядачам додали дві сценки – «Панянка і селянка» та «Ніч перед Новим роком», які зіграли на сцені учасники драмгуртка Домашівського народного дому. Головні ролі виконали Наталія Яремчук – завідувач Народного дому с. Домашів, Марія Романюк – завідувач Народного дому с. Острівок та Катерина Багрій – завідувач місцевого поштового відділення. Учні місцевої школи поставили уривок з Вертепу. А далі звучали колядки… Зокрема, гарно їх виконували Марта Остапик, Любов Демчук, Марія Синьовська, Ольга Гузар, Наталія Пончка. Їх теплими оплесками привітали односельці. Приємно, що підростає нове талановите покоління. Завершився вечір колядкою «Старий рік минає». Наприкінці сільська малеча отримала подарунки від ПП «Ротен», яке в нас орендує землю. 

Автор цих рядків подякувала аматорам художньої самодіяльності за гарне новорічне дійство та побажала усім щасливого Різдва та Старого Нового року, смачної куті, здоров’я, процвітання, любові в родинах і терпимості, бо всі ми розуміємо, що 2015й буде нелегким. На нас чекає низка реформ, одна з них стосуватиметься органів місцевого самоврядування. Ми віримо, що на наших дітей та внуків чекає краще майбутнє. 

Ольга ВАЩИШИН, Домашівський сільський голова.

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews