Цікаво знати

Ветеринарне обладнання – як вибрати і де купити

Для кожного з нас є важливим наше здоров’я, тому для забезпечення його нормального функціонування ми звертаємося до лікарні, щоб отримати різного спектру послуг. Так само і наші домашні тварини потребують допомоги в наданні ветеринарних послуг.

Наш магазин УКРВЕТ дбає про братів наших менших, надаючи якісне обладнання для ветеринарних клінік та тваринництва.  Ми працюємо не на кількість, а на якість, для нас є важливим, щоб наші клієнти були задоволеними, та розуміли, що ми готові прийти на допомогу і надати всю інформацію про товар.

УКРВЕТ співпрацює тільки з перевіреними компаніями, які зарекомендували себе та свою продукцію у світі. Ми надаємо гарантію на свій товар від 12 до 24 місяців. Наші фахівці надають розгорнуту інформацію про обладнання, допомагають при необхідності комплексної закупівлі медичного, і зооветеринарного обладнання в Києві. Фахівці добре розуміються і допомагають придбати для вас все обладнання не виходячи за рамки бюджету. В разі потреби надалі дооснащувати додаткове обладнання відповідного класу, ми готові до співпраці.

З нашими представниками компанії ви можете зв’язатися по телефону щодня з 8.00 до 21.00, ми працюємо без вихідних. І готові перед покупкою надати вам всю інформацію.

Продаж ветеринарного медичного обладнання та устаткування для тваринництва.

Компанія «УКРВЕТ», має широкий вибір асортименту товару для ветеринарних клінік та тваринних комплексів. Ви можете придбати все необхідне для догляду за молодняком, для допомоги породіллі. Ви маєте можливість замовити ультразвукові апарати, портативні УЗД апарати, інфрачервоні лампи, пристрої для видалення рогів, ветеринарні коміри для собак та котів і ін..

Також серед нашої продукції ви зможете знайти і товари, які не мають нічого спільного в відношенні лікування тварин, але ми не одноразово їх використовуємо на будь якій фермі. Наприклад до таких товарів належать: олівці та спреї для маркування худоби, також ви можете придбати в нас ваги для зважування худоби. Ваги в нас представленні різних моделей, що дозволяє працювати з різноманітною масою, як від чотирьох кілограмів так і до трьох тон з точністю від 100 грам. Тепер ви зможете зважувати як і велику рогату худобу так і дрібних тварин.

Для нас є важливим ваша позитивна оцінка нашого товару, тому ми стараємося вдосконалюватися і працювати більш ефективно. Ми розуміємо ваші потреби і готові прийти вам на допомогу  у любій ситуації.

У нашому каталозі ви знайдете відмінний вибір обладнання для ветеринарної клініки будь-якої спеціалізації.

Це можуть бути:

  • Хірургічні інструменти.
  • Пристрої для стерилізації.
  • Апаратура для інгаляційного наркозу.
  • Кисневе обладнання та багато іншого.

Для будь якої лабораторії різного рівня її обличчям є її оснащення. Тому УКРВЕТ надає вам вибрати найкраще лабораторне обладнання, яке як най швидше зекономить час вашим фахівцям. Ми приготували для вас і готові набори, що проводять швидкі та точні тести на найбільш поширенні хвороби. Коли стає питання про тести на туберкульоз або лейкоз ВРХ, то наше обладнання буде найшвидшим. Потрібно зауважити що у нашій роботі використовуються методи діагностики відповідно до рекомендацій Міжнародного епізоотичного бюро (МЕБ).

Завдяки нашим товарам ви з легкістю проведете імунологічні дослідження та молекулярно – генетичні методи дослідження.

Компанія «УКРВЕТ» забезпечує своїм клієнтам оптимальну ціну, гарантію на наші товари. Надаємо додаткові можливості покупки товарів за меншу ціну, а також працюємо чесно та якісно. Для нас кожний клієнт, це наша гарантія якості і високого рівня роботи. Якщо ви робите для нас рекламу ми завжди готові надати вам знижки ,також це стосується великого замовлення. «УКРВЕТ» дбає про своїх клієнтів та про їх братів менших.

 

751394376
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.