Цікаво знати

Віцепрем’єрміністр з питань євроінтеграції Дмитро Кулеба побував у КПВВ «Калачак»

Під час офіційного візиту на адміністративну межу віцепрем’єрміністр з питань євроінтеграції перевірив і місця несення служби прикордонників.

Так, Дмитро Кулеба разом з Постійним Представником Президента України в АР Крим Антоном Кориневичем, Головою Херсонської облдержадміністрації Юрієм Гусєвим у супроводі начальника Південного регіонального управління полковника Сергія Мула під час відкриття сервісної зони КПВВ «Каланчак» побував і на режимній території.

Віцепрем’єрміністр під час спілкування з прикордонниками ознайомився з позитивними змінами на місцях несення служби, відмітив важливу роль служби, а також подякував військовослужбовцям за їх роботу.

У свою чергу полковник Сергій Мул запевнив, що прикордонники і надалі будуть виконувати поставлені завдання з максимальною віддачею, а враховуючи позитивні зміни та реконструкцію КПВВ – це буде робити набагато легше.

Зауважимо, що під час реконструкції КПВВ були враховані аспекти несення служби прикордонниками, створені належні умови не тільки для громадян, які перетинають адмінмежу, а й для несення служби військовослужбовцями та відпочинку.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.