Цікаво знати

Вічна пам’ять та слава Героям Небесної Сотні Роману Варениці та Віталію Коцюбі

20 лютого минає сьома річниця загибелі активістів Революції Гідності, Героїв Небесної Сотні Романа Варениці та Віталія Коцюби…

Варениця Роман народився у селі Старий Яр, Яворівського району Львівської області. Отримав педагогічну освіту в Дрогобицькому педагогічному університеті. Працював вчителем математики, згодом їздив на заробітки в Росію. Мешкав у м. Новояворівську.

Загинув на вулиці Інститутській від пострілу снайпера.

Варениці Роману було 35 років…

За громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності, Указом Президента України № 890/2014 від 21 листопада 2014 року Роману Варениці було присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена “Золота Зірка” (посмертно).

Коцюба Віталій народився у селі Вороблячин Львівської області. Мешкав у місті Новояворівську Львівської області.

Загинув від вогнепального поранення.

Залишив батьків, дружину та двох дітей.

Коцюбі Віталію був 31 рік…

За громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності, Указом Президента України № 890/2014 від 21 листопада 2014 року Віталію Коцюбі було присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена “Золота Зірка” (посмертно).

Вічна пам’ять загиблим героям! Вони залишаться в наших серцях назавжди!

Голос Сокальщини на GoogleNews