Головна / Цікаво знати / Відбулася Skype-конференція із головою ОДА

Відбулася Skype-конференція із головою ОДА

19 лютого голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай, заступник голови РДА Микола Поліщук, заступник голови районної ради Василь Бойко взяли участь у спілкуванні голови облдержадміністрації О.М.Синютки з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення у режимі Skype-конференції.

Під час конференції розглядалися наступні питання:

  • про результати комунікації з демобілізованими учасниками АТО та родинами загиблих;
  • про результати моніторингу якості обслуговування громадян Головним управлінням Пенсійного фонду України у Львівській області після реорганізації структури територіального органу;
  • про супровід інвестиційних проектів в районах і містах області та надання територіями містобудівних умов і обмежень.

Відомо, що у Сокальському районі налічується 510 осіб демобілізованих/звільнених учасників АТО, за якими закріплено 48 працівників соціальної сфери, таким чином за одним працівником закріплено 11 учасників АТО та родин загиблих.

За інформацією Сокальського відділення обслуговування громадян (сервісний центр) Пенсійного фонду України, за період з 01.02.2018 по 14.02.2018 року до відділення звернулось 593 громадяни, що на 96 осіб менше аніж за минулий рік(аналогічний період). Прийнято 95 заяв на призначення (перерахунок) пенсій та 57 заяв на оформлення документів для виплати допомоги на поховання (недоотриманої пенсії).

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

twenty + 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!