Цікаво знати

Відбулось засідання комісії з питань промисловості, інфрастркутури, комунального майна та підприємництва Сокальської районної ради

20 березня у сесійному залі Сокальської районної ради працювала постійна депутатська  комісія з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва Сокальської районної ради. Засідання провів голова комісії Олег Солодяк.

У її роботі також взяли участь голова Сокальської районної ради Микола Пасько, заступник голови райради Василь Бойко, керівники структурних підрозділів Сокальської райдержадміністрації: начальник фінансового управління Галина Леонова, начальник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Наталя Лагода, начальник управління соціального захисту населення Володимир Огінський.

Присутні розглянули профільні проекти рішень, які виносяться на 37 чергову сесію районної ради.

Основну увагу вони зосередили на питаннях, пов’язаних із використанням комунального майна, розглянули проекти рішень, які стосуються районного бюджету, затвердження та внесення змін до кількох районних програм. На завершення також були опрацьовані листи, що надійшли на розгляд комісії у міжсесійний період.

Відповідно до розпорядження голови Сокальської районної ради, 37 сесія Сокальської районної ради відбудеться 28 березня 2019 року. Початок о 10 годині, в сесійній залі.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nine − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.