Головна / Цікаво знати / Відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку

Відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку

В рамках підготовки до 40 сесії Сокальської районної ради, яка має відбутися 27 червня, тривають засідання постійних депутатських комісії.

Зокрема 24 червня, пройшло засідання комісії з питань освіти, культури, туризму  та духовного розвитку.

В її роботі взяли участь голова районної ради Микола Пасько, заступник голови райради Василь Бойко, директор «Центру з обслуговування закладів освіти Сокальського району» Микола Мисак, керівники структурних підрозділів Сокальської райдержадміністрації.

На засіданнях присутні обговорили більшість питань, які виносяться на розгляд 40 сесії райради та висловили свої пропозиції щодо запропонованих проектів рішень.

Начальник фінансового управління Сокальської райдержадміністрації Галина Леонова доповіла про виконання районного бюджету Сокальського району за І квартал 2019 року, а також розповіла які зміни планується внести до показників районного бюджету на 2019 рік».

В ході розгляду питання «Про затвердження Програми розвитку освіти Сокальського району на 2019-2023 роки» члени депутатської комісії вирішили: рекомендувати сесії на даному засіданні не розглядати це питання, а повернутись до його обговорення після заслуховування звіту про виконання Програми розвитку освіти Сокальського району на 2013-2017 роки. Начальник відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігії Руслана Антонюк повідомила про зміни у Програмі підтримки та розвитку Народних домів Сокальського району.

Після обговорення члени комісії рекомендували депутатам Сокальської районної ради підтримати відповідні профільні питання порядку денного чергової 40-ї сесії. Також присутні розглянули листи, які надійшли на розгляд комісій.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

2 × two =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!