Цікаво знати

Віддалений співробітник проти штатного: чому варто віддати перевагу аутсорсингу?

Практично жодна сучасна компанія сьогодні не обходиться без залучення інноваційних технологій. Робота з клієнтами, консультації, продажу – все це переважно здійснюється через віртуальну платформу, в результаті чого саме від неї залежить успішність бізнесу. Ось чому зовнішній аутсорсинг день за днем ​​стрімко набирає популярність.

Ще не так давно віддалений співробітник міг виконувати лише другорядні завдання, такі як, скажімо, логістика або кейтеринг. Сьогодні ж підрядники на аутсорс можуть повноцінно замінювати чималу частину основного штату.

Чим віддалений співробітник краще штатного?

Основні причини, за якими найбільші компанії віддають перевагу зовнішньому аутсорсингу замість найму персоналу для роботи в офісі, полягають в наступних аспектах:

  • В першу чергу, фрілансери – це ефективний спосіб економії коштів компанії. В середньому, оплата праці віддаленого співробітника обходиться на 15-20% дешевше за рахунок економії на щомісячних постійних витратах. Вам не доведеться витрачатися на оренду і купівлю обладнання для надання робочого місця, більш того, витрати на оплату відпускних або лікарняного листа теж не будуть зменшувати бюджет фірми.
  • Співробітник, що працює на умовах зовнішнього аутсорсингу, орієнтований на результат, що мотивує його швидше і якісніше виконувати замовлення. Таким чином, довіривши роботу віддаленого співробітнику від інтернет-агентства Pixel ви отримаєте додаткову гарантію того, що поставлена ​​задача буде виконана належним чином.
  • Будь-який керівник знає, як складно знайти дійсно грамотного фахівця для постійної роботи в штаті. Однак зовнішній аутсорсинг повністю вирішує цю проблему, адже тимчасово найняти висококласного професіонала через агентство Pixel не складе труднощів.

Фрілансери від Pixel – це найкращий спосіб розширення клієнтської бази вашого підприємства без зайвих витрат на найм персоналу в офіс. Наші фахівці працюють в самих різних сферах:

  • Холодні дзвінки – проведення переговорів з потенційними замовниками;
  • Call-center – безперервна комунікація з постійними клієнтами;
  • Email-маркетинг;
  • SEO-просування і оптимізація сайту;
  • Копірайтинг – наповнення інтернет-сторінки унікальним і корисним контентом; Повноцінне створення сайту «під ключ».

Агентство Pixel – це найкращий помічник у веденні бізнесу, адже наші досвідчені віддалені співробітники https://pixelagcy.com/ru/udalennyy-sotrudnik здатні виконати замовлення будь-якої складності.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.