Цікаво знати

Понад 350 учасників виборювали першість у змаганнях на базі прикордонного підрозділу

Напередодні Дня захисника України прикордонники разом з Київським молодіжним центром організували справжнє свято для учнів навчальних закладів Києва та дітей прикордонників.

(ВІДЕО) «Я – Патріот України»: понад 350 учасників виборювали першість у змаганнях на базі прикордонного підрозділу

Військово-патріотичний захід «Я – Патріот України» традиційно пройшов із військовим забарвленням та спортивним присмаком.

«Захід проводиться не вперше та спрямований на профорієнтаційну роботу, національне-патріотичне виховання молоді, можливість відчути, що таке Державна прикордонна служба України», – зазначив начальник управління соціально-гуманітарного та морально-психологічного забезпечення Адміністрації Держприкордонслужби Олег Примаченко.

Позмагатися за першість та почастувати гостинність прикордонників виявили бажання понад 350 учасників, а підтримати їх прийшли і представники Адміністрації Державної прикордонної служби України та Київського молодіжного центру Київської міської державної адміністрації.

Змагання проходили в три етапи. Це розбирання і збирання автомату Калашникова, військово-спортивна та комбінована естафети. Переможцями стали всі учасники без винятку. А кращі команди і спортсмени в індивідуальній першості були заохочені призами.

Команди-учасники та вболівальники мали чудову нагоду ознайомитись з новітніми зразками техніки, озброєння, технічними засобами охорони кордону, засобами зв’язку та елементами сучасного екіпірування.

На базі Окремої комендатури охорони і забезпечення Державної  прикордонної служби України, що в Києві, з метою ознайомлення гостей з прикордонною справою бійці загону Д.О.З.О.Р. продемонстрували навички спецпідготовки та інсценували епізод бойового зіткнення з ворогом, а військовослужбовці Кінологічного навчального центру та Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» потішили дітлахів показовим виступом зі своїми чотирилапими  помічниками – службовими собаками.

Справжньою візитівкою цьогорічного заходу став 6-ти разовий чемпіон України, член збірної команди України зі стронгмену – Віталій Міхеєв, який показав дітям та гостям справжню міць українських м’язів, потягнувши автомобіль МАЗ вагою 11 тисяч кілограм.

І насамкінець артисти Академічного ансамблю пісні й танцю Державної прикордонної служби України подарували всім гостям незабутній святковий концерт.

(ВІДЕО) «Я – Патріот України»: понад 350 учасників виборювали першість у змаганнях на базі прикордонного підрозділу(ВІДЕО) «Я – Патріот України»: понад 350 учасників виборювали першість у змаганнях на базі прикордонного підрозділу(ВІДЕО) «Я – Патріот України»: понад 350 учасників виборювали першість у змаганнях на базі прикордонного підрозділу(ВІДЕО) «Я – Патріот України»: понад 350 учасників виборювали першість у змаганнях на базі прикордонного підрозділу(ВІДЕО) «Я – Патріот України»: понад 350 учасників виборювали першість у змаганнях на базі прикордонного підрозділу(ВІДЕО) «Я – Патріот України»: понад 350 учасників виборювали першість у змаганнях на базі прикордонного підрозділу(ВІДЕО) «Я – Патріот України»: понад 350 учасників виборювали першість у змаганнях на базі прикордонного підрозділу(ВІДЕО) «Я – Патріот України»: понад 350 учасників виборювали першість у змаганнях на базі прикордонного підрозділу(ВІДЕО) «Я – Патріот України»: понад 350 учасників виборювали першість у змаганнях на базі прикордонного підрозділу(ВІДЕО) «Я – Патріот України»: понад 350 учасників виборювали першість у змаганнях на базі прикордонного підрозділу(ВІДЕО) «Я – Патріот України»: понад 350 учасників виборювали першість у змаганнях на базі прикордонного підрозділу(ВІДЕО) «Я – Патріот України»: понад 350 учасників виборювали першість у змаганнях на базі прикордонного підрозділу(ВІДЕО) «Я – Патріот України»: понад 350 учасників виборювали першість у змаганнях на базі прикордонного підрозділу(ВІДЕО) «Я – Патріот України»: понад 350 учасників виборювали першість у змаганнях на базі прикордонного підрозділу(ВІДЕО) «Я – Патріот України»: понад 350 учасників виборювали першість у змаганнях на базі прикордонного підрозділу(ВІДЕО) «Я – Патріот України»: понад 350 учасників виборювали першість у змаганнях на базі прикордонного підрозділу