Головна / Цікаво знати / (ВІДЕО) Прикордонники подарували коштовні препарати для маленьких пацієнтів Харківської обласної дитячої клінічної лікарні

(ВІДЕО) Прикордонники подарували коштовні препарати для маленьких пацієнтів Харківської обласної дитячої клінічної лікарні

До марафону здачі компонентів крові «Червона лінія життя», який стартував на Харківщині долучилась нещодавно прикордонники Східного регіонального управління, Харківського прикордонного загону та Харківської окремої авіаційної ескадрильї.

В таких акціях прикордонники беруть участь вже третій рік поспіль. Цього разу кількість бажаючих зробити маленьке чудо напередодні свята Святого Миколая збільшилась до 50 осіб.

Більша частина із цих прикордонників є донорами вже давно, тому вони не могли не відреагувати на пропозицію Харківського обласного центру заготівлі та переробки плазми «Харків-Плазма» допомогти хворим діткам на онкологію препаратами на основі плазми крові. Це спільна акція заводу виробника ліків ТОВ «Біофарма Плазма» (Biopharma), Харківського обласного центру заготівлі та переробки плазми «Харків-Плазма», Харківської обласної дитячої клінічної лікарні  і донорів-добровольців, які виручені за донацію кошти направляють на придбання препаратів крові.

Протягом двох днів напередодні свята Святого Миколая, охоронці кордону побували в стінах закладу, віддавши загалом більше 30 літрів плазми. А учора прикордонники завітали до Харківської обласної дитячої лікарні з придбаними за виручені за донацію плазми кошти препаратами та передали їх представникам онкологічного та реанімаційного відділень лікарні.

 «Що може бути цінніше подарунка вартістю в життя, – зазначив один із прикордонників, який долучився до акції, – особливо, коли це стосується дітей. Донація – це найменше, що може одна людина зробити для іншої. Хотілось би щось більше дати таким дітям, просто взяти і зробити їх здоровими, щоб вони жили довго і  були щасливі».

«Це акція милосердя, до якої не можна не долучатись – говорить Отець Геннадій – військовий капелан Харківського прикордонного загону. – Це лише маленька частина того дару, який нам дав Всевишній. І поділитись ним, через «Червону лінію життя» від серця до серця – просто обов’язок кожної свідомої людини, і військові тут не виняток».  

Крім того, маленьким пацієнтам лікарні прикордонники передали солодкі та вітамінні подарунки, а також засоби гігієни та дитяче харчування.

 


(ВІДЕО) Прикордонники подарували коштовні препарати для маленьких пацієнтів Харківської обласної дитячої клінічної лікарні(ВІДЕО) Прикордонники подарували коштовні препарати для маленьких пацієнтів Харківської обласної дитячої клінічної лікарні(ВІДЕО) Прикордонники подарували коштовні препарати для маленьких пацієнтів Харківської обласної дитячої клінічної лікарні(ВІДЕО) Прикордонники подарували коштовні препарати для маленьких пацієнтів Харківської обласної дитячої клінічної лікарні

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

3 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!