Цікаво знати

Відійшов у вічність заслужений шахтар України, повний кавалер відзнак “Шахтарська слава” Віктор Дмитрович КАМЕНСЬКИЙ

19 листопада 2020 року на 62 році життя відійшов у вічність знаний гірник Прибужжя, в.о. головного технолога шахти “Лісова”, колишній начальник вуглевидобувної дільниці шахти “Межирічанська”, заслужений шахтар України, повний кавалер відзнак “Шахтарська слава” та “Шахтарська доблесть”, ордену “За заслуги” ІІІ ст. Віктор Дмитрович КАМЕНСЬКИЙ.

Про сумну новину повідомила прес-служба Львіввугілля

Адміністрація ДП “Львіввугілля”, директорський корпус, Львівська територіальна організація Профспілки працівників вугільної промисловості України, Регіональне об’єднання Незалежної профспілки гірників України м. Червонограда, колективи шахт “Межирічанська” і “Лісова», колеги та друзі глибоко сумують з приводу передчасної смерті досвідченого гірничого інженера.

У пам’яті всіх, хто знав і працював з Віктором Дмитровичем, він залишиться доброзичливою,мудрою та порядною людиною, фахівцем своєї справи, добрим другом та порадником. У цю тяжку годину висловлюємо співчуття рідним і близьким покійного та разом з ними схиляємо голову у скорботі. Світлая пам´ять!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.