Цікаво знати

Відкриття рахунку за кордоном – що потрібно знати?

Ви власник великого чи малого бізнесу (компанії), якого необхідно відкрити рахунок в іноземному банку?

Тоді вам в Nexus! Хто вони? Зараз вам все розповімо.

Для того, щоб офшорна компанія існувала, їй необхідний рахунок в одному з найбільших світових банків абсолютно будь-якої країни. Однак зробити це іноді не просто, а часом просто неможливо. Так вже вийшло, що багато шахраї через офшор займаються відмиванням коштів. У зв’язку з цим, практично всі банки світу ускладнили процедуру відкриття рахунку настільки, що при виникненні найменших підозр, вам мають повне право відмовити, як новому клієнтові. Дані відмови вже точно не допомагають розвитку вашого бізнесу, оскільки офшорний рахунок все ще не відкритий. Саме для таких ось випадків існує київська компанія Nexus Ltd.

Nexus – це перша на пострадянському просторі консалтингова компанія. Заснована вона в 1991 році. Ще 20 років тому вони почали надавати послуги податкового планування з використанням офшорних компаній. Незабаром було відкрито ще один напрямок – захист активів і їх коректна передача у спадщину за допомогою приватних фондів і трастів. З 1996 року Nexus Ltd. допомагає своїм клієнтам розміщувати кошти в кращих зарубіжних інвестиційних програмах. Компанія спеціалізується на консервативних інвестиційних фондах з низьким рівнем ризику, прибутковість яких слабо залежить від стану фінансових ринків.

Головою компанії Nexus є Цимбал Анатолій Петрович – володар двох вищих освіт, автор багатьох наукових публікацій на теми міжнародного податкового планування та захисту активів.

Як ви бачите, компанія починає своє існування ще з радянських часів. По суті цей час, де аналогічних сервісів просто не існувало. Але навіть в умовах відсутності будь-якої конкуренції Nexus Ltd. рухається у вірному напрямку, покращуючи з кожним роком свою роботу, паралельно відкриваючи нові можливості для допомоги своїм клієнтам.

Також, ви в будь-який момент можете заповнити заявку на сайті для безкоштовної консультації, де професіонали допоможуть вам розібратися в вашому конкретному випадку, підкаже в якому зі світових банків вам буде краще відкрити ваш офшорний рахунок. Крім цього, Nexus також є в соціальних мережах на Facebook і Twitter, де щодня публікується свіжа інформація з фінансового світу і новини, щодо самої компанії.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.