Цікаво знати

Вітання з нагоди 101 річниці проголошення ЗУНР

1 листопада 1918 року – одна з небагатьох віхових дат в історії України на довгому шляху здобуття незалежності

 

  101 рік тому на західноукраїнських теренах було офіційно проголошено нову державу – Західноукраїнську Народну Республіку (ЗУНР) на чолі з Євгеном Петрушевичем. Ця славна подія засвідчила, що західні українці вкотре потужно проявили себе в процесі національного державотворення.

Вшановуючи пам’ять творців Західноукраїнської Народної Республіки, ми повинні усвідомити, що приклад їхнього служіння Україні повинен й надалі залишатися взірцем для кожного з нас. Ці події доводять потребу єднання всіх політичних та громадських сил задля побудови такої української держави, яка була мрією наших предків, і яка стане справжнім скарбом для наших нащадків.

Щиро вітаємо усіх Вас зі святом і бажаємо великої сили духу, терпіння й оптимізму. Нехай жодні розчарування і тимчасові негаразди не зламають надії на краще майбутнє, а патріотизм і мужність наших батьків, додасть витримки й віри на шляху розбудови незалежної України.

Будьмо гідними і активними творцями нашої держави, захисниками українських земель, культури, історії, адже Україна починається з кожного із нас.

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою,
голова Сокальської районної ради
Микола Пасько, депутатський корпус

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen − 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.