Головна / Цікаво знати / ПМЖ в Польщі

ПМЖ в Польщі

З самого народження в свідомості багатьох українців формуються поняття, що українці живуть в Україні, росіяни в Росії, греки в Греції і так далі. Але, чому б не порушити цю схему? Можна ж, щоб наприклад, українці жили в Польщі! І при цьому, щоб жили зовсім непогано, в благополучному розвиненому європейському суспільстві.

Особливо прагнуть жити в Польщі українські підприємці, які вже встигли відкрити в Польщі свій бізнес – маленьку фірму або велику компанію, різниці немає. Адже знаходиться в постійних переїздах з України в Польщу і в зворотному напрямку досить складно, а знаходиться в розлуці зі своєю сім'єю – теж не вихід. Тому, залишається одне – бізнес еміграція в Польщу і зайнятися оформленням дозволу на проживання в Польщі.

З компанією Gorde вирішити це питання не складно. За часом він займає близько трьох місяців, але це того варто. Чому ж так довго? Власне більшість часу іде не на збір документів (паспортів обов'язково – українського та закордонного, і інших паперів), а на перевірку обгрунтованості причин на отримання ПМЖ.

Досить легко отримати ПМЖ в Польщі, якщо Ви зібралися одружитися або заміж за польського громадянина / громадянку. Цей процес в паперах польських контор називається «возз'єднання». Карту поляка Ви можете отримати і якщо маєте польське коріння – наприклад, хтось із Ваших батьків поляк, чи бабуся-дідусь колишні поляки.

Якщо два перерахованих вище пункту до Вас ніяк не належать, то шанси отримати ПМЖ все ж залишаються. Наприклад, для цього Ви можете відкрити свій бізнес в Польщі, або отримувати в її навчальних закладах освіту. В таких випадках ВНЖ надається також без проблем. Причому, якщо Ви бізнесмен, і власник фірми в Польщі, то вид на проживання отримаєте найпростіше. До речі, цей спосіб отримання ВНЖ найбільш шановний серед поляків.

Отримавши ПМЖ в Польщі, Ви також отримуєте можливість користуватися всіма привілеями поляків, усіма соціальними послугами на рівних і з місцевим населенням, а також подорожувати по Європі. Адже як жителю європейського союзу Ви зможете легко перетинати кордони країн Шенгенського договору, причому на тривалий термін і без віз. Правда не варто сподіватися, що в інших країнах Ви зможете також проживати – в'їзд в них можливий на строк до трьох місяців, зате кожні півроку.

Вид на проживання в Польщі дає масу привілеїв, і найкраще про них дізнатися безпосередньо на практиці, адже слова, навіть самі барвисті, це всього лише слова, які занадто блякло відображають те життя, яку Ви можете отримати з ВНЖ в Польщі.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

five × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!