Головна / Цікаво знати / У Львові планують посадити сад, основою якого стануть виноградники

У Львові планують посадити сад, основою якого стануть виноградники

У рамках проекту «Park Znesinnya Vineyard & Urban Garden» у Львові планують відновити культуру виноградарства. Вже 10 жовтня у парку «Знесіння» у районі вулиці Мучної розчистять територію під майбутній міський сад, основою якого стануть виноградники та супутні культури . Про це розповів заступник директора з освітньої роботи парку «Знесіння» Олександр Завадович.

«Ми, насамперед, орієнтуватимемося на профіль виноградарства і супутні садові культури. Адже є історичні підтвердження того, що Винники і Львів, починаючи із ХІV століття славились виноградарством. І ми вирішили створити такий проект не тільки для розваг, а щоб це було щось традиційне для Львова», – каже заступник директора з освітньої роботи парку «Знесіння».

Читайте також: У Львові в парку «Знесіння» створять перший міський сад. Візуалізація

Ініціатори проекту кажуть, що до цього саду матимуть вільний доступ усі відвідувачі парку. «Сьогодні є багато корисних нововведень, одне з яких – соціальне підприємництво. Тому ми хочемо, щоб люди вирощували садові культури не для прибутку, а просто, щоби мати можливість попрактикуватися у тому, що їм подобається і розвивати своє хобі. Кожен зможе спробувати висаджувати дерева, нащіплювати їх тощо. То має бути вільна система, яка зацікавить людей чимось новим і відведе від тої прикрої теми, що ділянки, які не використовуються швидко, і впадають в око забудовникам», – розповів Олександр Завадович.

Розчищення території розпочнеться 10-го жовтня о 10:00 годині. До нього запрошують долучатись усіх охочих. Цьогоріч у рамках проекту 24 жовтня на Чернечій горі відбудеться виставка «Історія садівництва у Львові» та презентація проекту (з окремою програмою для дітей). А також воркшоп, основна тематика якого – вирощування винограду для початківців,  відбудеться 25 жовтня за адресою вул. Олекси Довбуша, 24.

Перші виноградники планують висадити навесні 2016-го року, а весь проект розрахований на 5 років.

Усіх, хто зацікавились проектом, мають цікаві ідеї та бажають долучитись можуть звертатись за телефоном: 097 333 52 22 (Олександр Завадович) або писати на електронну скриньку (parkzne@gmail.com).

Розмовляла Наталія Середюк

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

11 + 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!