Головна / Цікаво знати / Військово практичні навчання для населення у Сокалі

Військово практичні навчання для населення у Сокалі

Військово практичні навчання для цивільного населення провели у Сокалі 17 липня біля кінотеатру члени Львівського обласного осередку ВГО «Сокіл» спільно з Сокальським райвійськкоматом.

Присутні мали змогу навчитися поводитись із навчальною зброєю: автоматами, кулеметом, гранатами, протитанковими ручними гранатометами, гвинтівками. Учасники навчань приміряли також нелегкий бронежилет і каску, вивчали правила надання першої медичної допомоги. 

«Такі навчання сьогодні дуже потрібні для людей, оскільки у разі небезпеки вони зможуть захистити себе та своїх рідних. Маємо розуміти, що вишколена та тренована молодь принесе набагато більше користі у військовій справі, а з часом і перемогу», – зазначив керівник силового блоку ВГО «Сокіл» Львівщини Руслан Горячий.

ВГО «Сокіл» такими військово-практичними навчаннями намагається привернути престиж до українського війська. Адже в багатьох державах світу вважається почесно служити в армії. На східних теренах України нині триває війна, багато добровольців, захищаючи державу, поклали на її вівтар найдорожче – життя. Не забуваймо про це, пам’ятаймо наших героїв. А ще набуваймо військових навиків з юних літ.

Ігор ГУЗ, депутат Сокальської районної ради.
  
 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

18 − eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!