Цікаво знати

Впровадження РРО для платників єдиного податку

Яворівська ДПІ Городоцького управління повідомляє, що з 1 січня 2021 року передбачається впровадження обов’язкового застосування РРО фізичними особами-підприємцями платниками єдиного податку ІІ та ІІІ груп, які провадять певні види діяльності, при здійсненні готівкових розрахунків із споживачами.

Зокрема, РРО необхідно буде застосовувати «спрощенцям» зазначених груп, які здійснюють продаж товарів (надання послуг) через Інтернет, торгівлю ювелірними виробами та побутовими виробами з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, секонд-хендом, текстилем (крім реалізації за готівкові кошти на ринках) тощо. Також «касовий апарат» буде потрібен туристичним операторам та готелям.

З 1 квітня 2021 року РРО стане обов’язковим для усіх суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють розрахункові операції, крім ФОПів платників єдиного податку І групи.

Разом з цим, з метою уникнення зайвих витрат підприємців, ДПС розроблено програмне РРО, яке суб’єкти господарювання зможуть використовувати безкоштовно.

Голос Сокальщини на GoogleNews