Головна / Цікаво знати / Тимчасово відкриють пункт пропуску Угринів-Долгобичів

Тимчасово відкриють пункт пропуску Угринів-Долгобичів

Ця подія відбудеться наступного вівторка. Впродовж місяця, під час проведення Євро2012, курсуватимуть легкові автомобілі та автобуси, а потім пункт закриють на завершальні роботи. Повністю планується митний пункт пропуску відкрити у третьому кварталі 2013-ого.

Вчора в Угринові побували голова районної ради Ігор Дацюк, Хоробрівський сільський голова Володимир Сава, депутати районної ради Василь Береза та Микола Пасько. Вони зустрілися з начальником митного контролю Львівської регіональної митниці Андрієм Тодощуком, начальником дільниці ТзОВ «АвтомагістральПівдень» Віктором Бобровим, які розповіли про хід підготовчих робіт до відкриття митного переходу.
Зокрема, В. Бобров повідомив наступне:

– Роботи виконуємо з 24 квітня і до 5 червня, працюємо з сьомої години ранку до десятої вечора. Техніки більше 25 одиниць, постачають матеріали нам цілодобово. Проблема тільки одна – в погоді, на початку робіт заважали дощі. А також грунт дуже м’який, тому його міняємо.
На одному з відтинків дороги (а це 700 метрів) укріплюємо грунти – робимо фундамент з залізобетонних блоків, потім покладем щебінь, засиплемо піском і знову щебнем – для того, щоб вода не руйнувала дорогу, адже там б’ють джерела. Їх виявили під час робіт, тож втратили час. Але всі роботи проводимо паралельно. Після того як виконаємо основні з них, перейдемо на інший відтинок дороги, який веде до Боянич. Асфальт возимо з Маневич. Машини перевозять його до сорока тонн. За день кладемо 1200-1300 тонн асфальту – на 900 метрів дороги.
Робота на всій ділянці дороги не припиняється ні на хвилину, тож є надія, що тимчасово українці та поляки їздитимуть через пункт пропуску «Угринів-Долгобичів».

Василь  СОРОЧУК.

Фото автора.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

seventeen + seventeen =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!