Цікаво знати

Все особенности дивана-книжки и клик -кляка

При виборі розкладного дивана не в останню чергу слід звертати увагу на спосіб перетворення цього предмета інтер’єру в спальне місце. На даний момент меблеві виробники пропонують безліч виробів з найрізноманітнішими механізмами трансформації дивана, проте через багато десятиліть перевірена класика залишається на перших ролях, коли маються на увазі розкладні дивани. Йдеться про такі механізми розкладання, як диван-книжка і клік-кляк.

Придбати дивани з подібними механізмами ви можете за адресою DDN.UA. Інтернет-магазин «Дивани для Нірвани» пропонує тільки якісну продукцію, забезпечену всіма необхідними сертифікатами якості. Подібний вибір зможе забезпечити вас місцем для відпочинку на довгі роки.

Диван-книжка

Диван-книжка є одним з найпростіших у використанні розкладних механізмів, що безсумнівно є одним з його найбільших плюсів. Все тому, що більш прості способи розкладання забезпечують диван більш довгим терміном експлуатації. Чим простіше механізм – тим довше він працює. Навіть якщо трапиться поломка, подібний виріб дуже просто буде полагодити. У такому випадку відсутня необхідність купувати новий предмет інтер’єру, призначений для вашого відпочинку.

Принцип розкладання дивана-книжки дуже простий: ви піднімаєте вгору місце для сидіння до характерного клацання. Разом з цим спинка вироби переходить в горизонтальне положення. Коли після клацання ви опускаєте сидіння назад, спинка залишається на своєму місці. Щоб повернути диван в початкове положення, сидіння знову піднімається і опускається. Після клацання спинка почне рухатися разом з ним.

Ці дії не зажадають від вас значних зусиль і, що ще позитивно виділяє дивани з цим механізмом, з ними зможе впоратися навіть ваша дитина. Не дивно, що більшість дитячих диванів перетворюються в ліжечко саме подібним способом.
Клік-кляк

На відміну від дивана-книжки, клік-кляк з’явився досить недавно. Це більш вдосконалений варіант, хоч принцип роботи залишається таким же. Всі також слід піднімати сидіння, поки не прозвучать клацання. Однак клік-кляк має додаткову функцію. Точніше положення, адже спинку дивана, оснащеного подібному механізмі, можна зафіксувати відразу в трьох положеннях: вертикальному, горизонтальному і напівлежав. Такий варіант відмінно підійде людям, які оцінять додатковий комфорт після важкого робочого дня.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.