Цікаво знати

Все що потрібно знати про ліпофілінг

«Профмедікал» є передовим медичним центром, де використовуються сучасні технології. У цій клініці знаходиться обладнання за останнім словом техніки, і працюють лікарі, які регулярно проходять різні курси з підвищення кваліфікації. Головна мета клініки – це стати кращою і найбільш ефективною клінікою в Україні.

На відміну від інших медичних установ, лікарі в клініці «Профмедікал» використовують індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Крім того, кожному пацієнтові надаються такі гарантії на ліпофілінг грудей в Києві:

– кожен пацієнт отримає професійну увагу і догляд;

– якісне облаштування клініки. Кожен пацієнт і лікар повинен відчувати себе в повному комфорті;

– якісне обстеження. Перш ніж ставиться діагноз, пацієнту потрібно здати всі необхідні аналізи. Оскільки якісне лікування всерйоз залежить від ретельної діагностики;

– ефективний курс лікування. Для кожного пацієнта розробляється індивідуальна програма лікування, яка швидко і ефективно гарантує повне одужання.

Клініка «Профмедікал» має безліч послуг, серед яких:

– маммология;

– гінекологія;

– пластична хірургія;

– урологія;

– онкологія;

– хірургія.

Що стосується пластичної хірургії, то в наш час вона є найпопулярнішою галуззю в медицині. Особливою популярністю користується пластика грудей. Клініка «Профмедікал» проведе якісну операцію по збільшенню грудей. Така процедура абсолютно безпечна, в результаті чого, кожна жінка відчує велику впевненість в собі. Одним з різновидів пластики грудей є ліппофілінг. Ліппофілінг грудей – це процедура, при якій у жінки викачується певний обсяг жиру і вводиться в грудях.

Кожна жінка перед проведенням операції, проходить консультацію з лікарем, де обговорюється доцільність проведення та розглядається кінцевий результат. У клініці, за допомогою комп’ютерного моделювання, показується картинка з остаточним результатом. Така процедура дає зрозуміти лікаря, чого хоче пацієнт. Після консультації та схвалення на проведення операції, жінці необхідно здати необхідні аналізи:

– аналіз крові, сечі і калу;

– пройти флюорографію та УЗД молочних залоз.

Сама операція проводитися в кілька етапів:

– розмітка. Пластичний хірург позначає місця, куди буде вводитися жир;

– ліпосакція. Викачка жирових тканин для обробки;

– обробка жиру. Жир поміщають в спеціальний контейнер, де проводитиметься його очищення від небажаних домішок;

– ліппофілінг. Оброблений жир вводитися в розмічені місця за допомогою шприца. Це мінімізує кількість накладених швів.

Після операції призначається реабілітація, в ході якої жінці необхідно обмежити себе від фізичних навантажень. Перші результати з’являться вже через 4-5 місяців, який зберегтися протягом трьох років. Далі може знадобитися корекційна процедура.

Клініка «Профмедікал» https://profmedical.com.ua проводить якісні операції по ліппофілінгу за гідними цінами.

65981607
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.