Цікаво знати

Про Всеукраїнський конкурсу мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття»

Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України у співпраці із центральними та місцевими органами влади, Київським міським будинком учителя організовують проведення щорічного 14-го Всеукраїнського конкурсу мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття».

Його метою є підвищення зацікавленості молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів. Також в організації конкурсу беруть участь представники Інституту історії України НАН України, Кабінету Міністрів України, Спілки письменників України.

Умови конкурсу:

1. Участь у конкурсі можуть брати учні старших класів, студенти, учителі, молодіжні громадські організації та творчі спілки. На конкурс можуть подаватися як індивідуальні, так і групові проєкти.

2. Участь у конкурсі здійснюється на добровільних засадах.

Конкурсні роботи та анкету учасника (учасників) потрібно надсилати на адресу vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net до 1 грудня 2020 року. Упродовж грудня 2020–січня 2021 року журі з числа професійних учителів, режисерів, громадських діячів опрацьовує конкурсні роботи та визначає переможців.

Відзначення переможців відбуватиметься наприкінці січня 2021 року.

До участі у конкурсі приймають мультимедійні проєкти – аматорські документальні та ігрові фільми й відеоролики у форматі «avi». Тривалість фільму немає перевищувати 8 хвилин.

На початку відеороботи має бути чітко вказано назву матеріалу та його авторів.

Авторський текст виконується українською мовою.

До роботи слід долучити окремим файлом у форматі «doc» анкету (в анкеті слід вказати назву роботи, прізвище ім’я та по батькові автора, місце навчання (назва навчального закладу і клас, група), адреса місця навчання (з поштовим індексом), контактні телефони та адреси учасників проєкту).

Подані на Конкурс матеріали не рецензуються і не повертаються.

При використанні у мультимедійних проєктах кадрів з фільмів, репортажів та інших відеоматеріалів, які не були зняті авторами проєкту, необхідно зазначити автора відеоматеріалу.

Питання та уточнення щодо умов конкурсу надсилати за адресою: vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eleven + three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.