Головна / Цікаво знати / Вуглекислотні вогнегасники це кращий вибір в компанії “Євросервіс”
Огнетушитель углекислотный ОУ-5
Огнетушитель углекислотный ОУ-5

Вуглекислотні вогнегасники це кращий вибір в компанії “Євросервіс”

Для отримання найкращого продукції, що буде досить надійним, і мати багато переваг, потрібно звертатися в компанію, яка знає, як працювати. У компанії «Євросервіс» представлений великий вибір вуглекислотних вогнегасників, за найдоступнішою ціною. Перевагою компанії є товари від виробника, ціни з ПДВ, і швидка доставка.

Що потрібно знати про вогнегасниках

  1. Вони призначені для того, щоб запобігти виникненню вогнеща, в приміщенні будинків і підприємствах;
  2. Вогнегасник заповнений вуглекислим газом, що постійно знаходиться під тиском. При використанні вогнегасника, речовина переходить в снегообразной стан, що дозволяє погасити вогонь;
  3. Вуглекислі вогнегасники, підходять для гасіння речовин, що не схильні для горіння у відсутності кисню;
  4. Термін використання 10 років, при заряджанні 1 раз в 5 років;
  5. Вогнегасна речовина, в умовах пожежі не залишає слідів, так як воно випаровується;
  6. Це обладнання можна використовувати на: підприємствах, транспорті, приватних будинках, офісах і інших об’єктах. Вони добре підійдуть для надання першої допомоги в гасінні.

Вуглекислі вогнегасники це безпека, що дозволяє не хвилюватися за неприємні ситуації пов’язані з виникненням вогнища. Вони допомагають подолати пожежу, не залишаючи слідів від вогнегасної речовини.

При покупці вогнегасника, потрібно пам’ятати, що вони діляться на дві групи: переносні і пересувні. Кожна з груп має свої особливості і характеристики при використанні. Якщо говорити про пересувні, то потрібно зазначити, що вони мають вагу 35 кг. А переносні мають вагу від 5 до 20 кг. На відміну від пересувних, переносні можна використовувати в більш широкому діапазоні роботи, і за ціною вони набагато економічними.

Пересувні у використанні оснащенні спеціальними пристосуваннями, які допомагають легко їх використовувати. Але вони заборонені для гасіння вогню, що знаходиться перед напругою. Вибравши вогнегасник різної моделі, потрібно пам’ятати, що термін придатності 10 років.

Правила використання не застосовувати вогнегасник при великому скупченні людей. Перед початком гасіння, вивести людей з приміщення, для забезпечення правил безпеки; використовувати вогнегасник на відстані вогнища до 1 м.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

3 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!