Цікаво знати

Вибір боксерських рукавичок

Багато встають перед вибором які боксерські рукавички купити. Ми постараємося допомогти Вам в цьому. Розглянемо основні моменти підбору рукавичок для боксу.

Шкіра або шкірозамінник?

Шкіряні рукавички мають ряд переваг перед рукавичками для боксу зі шкірозамінника. Одна з найважливіших переваг – це їх довговічність, шкіряні рукавички прослужать довше, ніж рукавички зі шкірозамінника. Друга перевага – це те, що шкіра дихає і відповідно в шкіряних рукавичках руки потіють менше. Третя перевага, що шкіра в процесі тренувань розтягнеться до потрібного розміру, якщо це необхідно. Великий вибір шкіряних рукавичок вам запропонує магазин Amunicia на сайті https://amunicia.com.ua/catalog/bokserskie-perchatki. Там ви можете замовити рукавиці любого розміру з доставкою по Україні.

У рукавичок для боксу зі шкірозамінника теж є перевага – це їх не велика вартість, якщо Ви початківець спортсмен і не хочете переплачувати за шкіряні рукавички, то рукавички зі шкірозамінника Вам підійдуть.

Яку вагу і розмір рукавичок вибрати?

Рукавички поділяються за вагою, бувають: 4-6-8-10-12-14-16-18-20-22-24 унцій По внутрішньому розміру рукавички діляться дуже рідко і у невеликої кількості виробників наприклад у деяких рукавичок є внутрішній розмір: S / M або L / XL.

А в більшості своїй рукавички йдуть універсального розміру, але зі збільшенням ваги рукавичок змінюється і їх внутрішній і зовнішній розмір, наприклад рукавички 10 унц.і 16 унц. Будуть відрізняться за розміром як зовні, так і внутрішньо.
Тепер розглянемо питання скільки унцій вибрати рукавички.

По можливості краще всього уточнити безпосередньо у свого тренера яку вагу рукавичок підійде саме Вам, або скористатися усереднені формулою.

Дітям 4-10 років підійдуть рукавички 6 унц. (Але зверніть увагу що деякі тренера тренують навіть маленьких дітей в рукавичках 10 унц. Що б діти відразу звикали до тяжких рукавичок.

Спортсмену вагою 60-75 кг. Цілком підійдуть рукавички вагою 10 унц. Спортсмен, вага яких 76-85 краще використовувати рукавички 12 унц. При вазі спортсмена більше 85 кг підійдуть рукавички 14 – 16 унц.

Чим важче рукавички, тим складніше в них займатися ( «тримати руки»). І якщо Ви хочете викладатися на тренуванні по повній, то можете взяти собі рукавички важче. Ми привели приблизні співвідношення ваги рукавичок до ваги людини, вибір рукавичок все одно залишається за Вами.

У нашому магазині Amunicia досвідчені консультанти допоможуть з вибором боксерських рукавичок і іншої екіпіровки для єдиноборств.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.