Цікаво знати

Обираємо дизайн меблів для магазин

Підбираючи меблі для магазину з дитячими іграшками, потрібно врахувати наступні причини, які можуть впливати на загальну обстановку. По-1-х, меблі не повинна бути нудною. Це означає, що колір меблів повинен бути швидше розміреним, ніж пригнічують або навіть помітним. Приміром, традиційні тони бежевого або синього зі структурою під натуральніе дерево відмінно впишуться в дизайн всього інтер'єру.

По-2-х, потрібно неодмінно звернути увагу на вікові особливості маленьких покупців. У магазині зазвичай виникають малюки, які з радістю обирають різні іграшки: клоунів, машинки, м'яких звірят, військову техніку та дитячі електромобілі. Всі самі яскраві іграшки повинні розміщуватися на рівні їхніх очей, тому і меблі повинні бути сконструйована відповідним чином. Широкі полки нижче, вузенькі — трохи вище. Природно, неприемлимо в інтер'єрі присутність маленьких деталей, вони можуть «не пережити» цікавості дитячих вічко і егозлівих ручок.

Стелажі повинні бути виконані з виняткового, високоякісного матеріалу і відповідати санітарним нормам і вимогам. Потрібно звернути увагу і на меблі для іграшок, які можна не просто поставити на полицю, а в міру потреби підвісити. Так, невеликим покупцям завжди приємно посидіти на м'яких і найяскравіших пуфиках і низькому дивані. Для торгового залу, в якому знаходяться іграшки, потрібно зробити місця для відпочинку і підібрати потрібну м'яку меблі.

В-3-х, потрібно майстерно з'єднувати різні стилі. Робоче місце персоналу можна обладнати в нестандартному стилі, використовуючи меблі економ, бізнес або престиж класу. Це може бути стіл і стійки-ресепшен, особливу крісло для персоналу і потрібні девайси.

Вибираючи ж меблі для кабінету топ-менеджера в магазині іграшок, краще звернути увагу на традиційний стиль. Конкретно меблі бізнес-класу в такому стилі дасть кабінету строгість, створить робочу обстановку і буде сприяти укладенню більшої кількості угод. Всі ці умови може забезпечити тільки високоякісна, комфортна і прекрасна меблі для магазину з іграшками.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.