Цікаво знати

Вибираємо міський кросовий велосипед

Велосипед Spelli GALAXY – європейська якість для Галичини

Останнім часом на території всієї України, в тому числі і на Львівщині, більшої популярності набувають велосипеди від відомих європейських фірм. Зараз, можливо, кращим варіантом для міських і приміських поїздок є велосипед від відомої світової фірми Spelli, модель GALAXY. З чим же пов'язана така популярність даного велосипеда і які вигоди має цей байк і буде йти мова в даному тексті. Piccy.info – Free Image Hosting

По-перше, велосипед Spelli GALAXY відноситься до міських кросових велосипедів. А це означає, що він є кращим варіантом для пересування по міському асфальтованої покриттю. Форма рами велосипеда зроблена спеціально і має традиційну ромбовидної форму, що є характеристикою якісного міського велосипеда. Виготовлена ​​рама зі спеціального сплаву алюмінію, що робить велосипед не тільки дуже міцним, але й відносно легким, порівняно з іншими велосипедами з цієї групи. По-друге, велосипед Spelli GALAXY укомплектований високоякісними елементами трансмісії від відомого виробника Shimano. Таким чином, даний хардтейл ніколи не зрадить в екстремальній ситуації, а якісна і надійна трансмісія допоможуть підібрати режим швидкості для будь-якої складності траси. Цей фактор дуже актуальне для пересування по місцевому бездоріжжю і неасфальтована приміських дорогах. Гальмівна система велосипеда зроблена по типу ВИ-брейків, тому дуже добре пристосована для екстреного гальмування в міських умовах. Додатково велосипед забезпечений багажником, на якому можна перевозити різні вантажі масою до 22 кг. Це також є великим плюсом даної моделі. З додаткових гаджетів, які є необхідними в міських умовах, є світловідбивачі і підніжка.

Дизайн велосипеда строгий і стильний. Він добре підійде як для чоловіка, так і для жінки. А завдяки спеціальному покриттю рами, ваш новий велосипед не буде особливо забруднюватися і дряпатися. Купити цей стильний європейський велосипед найкраще інтернету. По-перше, і гроші можна заощадити, а по-друге, і час вільний також дарма не витрачати. Підводячи підсумок, можна сказати, що Spelli GALAXY – гідний вибір велосипеда для міста та приміських пересувань. За відносно невелику суму ви отримаєте модний велосипед європейського рівня, з відмінними стандартами якості та унікальними характеристиками.

585627480

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.