Цікаво знати

Вибираємо якісні канцтовари для офісу

Будь-який офіс знає ціну хорошим канцелярським товарам. Без них неможливо спокійно працювати. А якщо канцтовари будуть невисокої якості, то може постраждати результативність роботи всього офісу в цілому.

Ще важливу роль відіграють канцелярські товари, якщо у вас відкритий офіс для ваших клієнтів. Тоді канцтовари можуть бути таким собі обличчям фірми. Не забувайте, що зустрічають по одягу, нічого в світі не змінилося, так ось ваша «одежинка» – це канцелярське приладдя. А будь-якому власнику підприємства або керівнику офісу хочеться щоб його «одяг» була на найвищому рівні.
Як вибрати хороші і якісні канцелярські товари?

Досвід

Одним із способів знайти «свої» канцтовари – це метод проб і помилок. Запам’ятовуйте, або нехай ваш офіс-менеджер запам’ятовує, які марки не пройшли ваш тест, а які дуже порадували якістю.

Рекомендація

Якщо ви обертаєтеся в середовищі «офісників», не вважайте соромилися запитати у колег контакти хороших фірм по збірці і доставці канцелярських товарів. Вони вас прекрасно зрозуміють, оскільки розуміють значимість цього питання.

Фірми-постачальники канцелярії

Якщо у вас немає часу ходити по магазинах і вибирати канцелярію від ручок і до підставок, то промоніторте компанії, які пропонують послуги складання та доставки канцелярських товарів. Наприклад, інтернет-магазин компанії Galore пропонує своїм клієнтам лише якісні та перевірені канцтовари. Компанія Galore доставляє всі необхідні канцтовари по всій Україні. Ціни лояльні – середні, нижче середнього. Весь асортимент канцелярії можна вивчити на сторінці galore.com.ua/shop/category/office-supplies . На сайті магазину ви можете придбати папір, письмові приналежності, офісні товари та інше. Доставка товарів здійснюється по всій території України. На сайті працює он-лайн консультація. Вибирайте добре відому, позитивно зарекомендувала себе компанію. Обов’язково прочитайте відгуки про них інших клієнтів. Найбільш повні відгуки про товари можна знайти в спеціалізованих магазинах, перевірте різні «отзовики», там-то ви і дізнаєтеся, чи варто цій компанії довіряти.

При відборі постачальника канцелярії обов’язково дізнайтеся з якими марками і брендами вони співпрацюють, в які дні та години вони працюють, за який період часу потрібно подавати заявку, чи існує можливість оплати в розстрочку або безготівково.

Якість товарів

Якщо ви ще вважаєте, що чим дорожче ви купуєте канцелярське приладдя, тим якісніше вони повинні бути, швидше відмовтеся від такої позиції.викачані файли

Є прекрасні аналоги імпортним виробникам, які роблять відмінну продукцію, причому ви не будете прив’язані до стрибків валюти, і у вас не заокруглюватимуть очі дивлячись на чергову накладну на оплату вашого замовлення.

Сертифікати якості

Не соромтеся вимагати сертифікати якості продукції, яку вам продають або привозять. На жаль, нерідкі випадки шахрайства з постійними клієнтами. Перші кілька поставок вам роблять справжніх, а потім починають продавати підробки.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen − 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.