Головна / Цікаво знати / Вибираємо кондиціонер – на що звернути увагу

Вибираємо кондиціонер – на що звернути увагу

У деяких країнах кондиціонер є невід'ємною предметом побутової техніки незалежно від достатку. У середній смузі без них обійтися можна, але зробити це через зростаючі середньорічних температур стає все важче.

Сьогодні купити кондиціонер значить не тільки отримати стабільне підтримання комфортної температури повітря. У стандартний набір характеристик входить і обігрів приміщення. Особливо це актуально в міжсезоння, коли інерційність комунальних служб із завидною постійністю змушує людей мерзнути восени і задихатися від спеки навесні.

Що ж може запропонувати сучасний кондиціонер своєму власникові, за які функції варто заплатити, а які виявляться незатребуваними в умовах звичайної квартири?

Так як більшість побутових кондиціонерів розраховані на приміщення площею 20-25 кв.м (від 30 кв. М – вже відноситься до середнього цінового сегменту), для створення сприятливої ​​атмосфери будинку доведеться купити кондиціонер в кожну кімнату. Щоб цього уникнути можна вкласти велику суму і придбати додому мульти-спліт систему, в якій до одного зовнішнього блоку приєднані два (рідше більше) внутрішніх блоку.

Більшість кондиціонерів забезпечується фільтрами очищення, термостатами, шторками для створення спрямованого потоку повітря. У більш дорогих моделях передбачена антибактеріальна обробка. В якості додаткового бонусу можлива іонізація, зволоження повітря і насичення його приємними ароматами.

Значно важливіше при покупці кондиціонера звернути увагу на ступінь виробленого ним шуму. У нормі в кімнаті чути ледь помітний звук вентилятора. Коли ж вібрація і гудіння не дають заснути, це може означати недобросовісну зупинку або регулювання.

Часто виробники кондиціонерів пропонують таймери для забезпечення в квартирі прохолоди до повернення господарів з роботи. Більшість покупців зізнаються, що так жодного разу і не скористалися такою можливістю, а воліють при включенні агрегату вибирати режим "максимальне охолодження", через деякий час виставляючи комфортну температуру. Тому збільшення ціни за рахунок такої функції в кондиціонері для дому зайве.

В цілому кількість встановлених кондиціонерів в квартирах зростає, особливо в новобудовах.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

twelve − ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!