Цікаво знати

Вибираємо моторне масло для вашого авто

Не важливо, яким авто ви володієте – новим чи 20-ти річним. Всі водії хочуть лише дві речі : купити краще авто та що б його автомобіль не підвів в дорозі.

Основним агрегатом, без якого не можливо уявити собі автомобіль є двигун. Основну увагу в процесі експлуатації двигуна ми повинні звертати на вчасну заміну мастил, не перевантажувати двигун, слідкувати за рівнем мастила та охолоджуючою рідини.

Дуже важливо підбирати саме ті мастила, які передбачив завод-виробник. Адже кожне має свої специфічні характеристики та властивості.

Більшість водіїв знає, що кожні 10 тисяч кілометрів ми повинні проводити заміну масла двигуна. Але деякі водії, бажаючи покращити механічні характеристики двигуна, добавляють різного типу присадки. Ми радимо використовувати якісні мастила без добавок, адже добавки мають короткотерміновий ефект та пришвидшують знос деталей двигуна.

Нижче ми розкажемо про основні марки мастил, які вартує використовувати для свого двигуна.
Розпочнемо з «Дюран Продюксьон» – виробника таких мастил, як ARECA, CAREX та інших. Найкращим фактом, який свідчить про те, що компанія виготовляє якісну продукцію, є поріст продаж в кризовий період. За останні чотири роки продажі компанії «Дюран Продюксьон» виросли на 60%. Потенційному покупцю варто знати, що 75% товарів компанія продає на території Європейського союзу, що може означати лише одне – високу якість та стандарти, які відповідаю вимогам ЄС.

Ще одним з світових виробників мастил є Meguin. Підприємство засноване в 1847 році, а на даний момент виготовляє в рік понад 51 тисячу тонн мастильних матеріалів.

Компанія KRAFT-Oel GmbH працює з 1963 року та розташована на території Німеччини. Виробництво компанія розпочала в розквіт Німецької економіки, де була висока  конкуренція в сфері виробництва мастильних матеріалів. Нещодавно компанія розпочала розширювати асортимент продукції на території України.

Ще однією всесвітньо відомою фірмою з виготовлення мастильних матеріалів є фірма FUCHS PETROLUBE AG. Компанія розпочала свою діяльність в 1963 році і була заснована як сімейне підприємство. FUCHS PETROLUBE AG займає 40% німецького ринку у виробництві масел першої заливки та успішно співпрацює з такими світовими брендами як Mercedes Benz, VolksWagen, AUDI, FORD, OPEL, PORSCHE, MAN, BMW.

Купити моторне масло ви можете на сторінках сайту http://hammer.com.ua. Там ви можете прочитати більш конкретну інформацію про характеристики мастил.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 + 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.