Цікаво знати

Вибираємо насос для басейну

Зараз багато власників заміських будинків встановлюють у внутрішньому дворі басейн. Для того щоб він завжди був готовий до використання, слід навчитися за водоймою правильно доглядати і експлуатувати за всіма правилами. Крім того, дуже важливо підібрати потрібне обладнання, правильний для оптимальної експлуатації басейну насос, з яким буде легко і зручно працювати. Від правильного вибору залежатиме термін експлуатації всього штучного водоймища.

Облаштовуємо басейн

Слід пам’ятати, що воду потрібно очищати близько двох-трьох разів кожну добу. Потрібне для підігріву води обладнання зазвичай складається з якогось водяного теплообмінника, власне, насоса циркуляційного, блоку для контролю над температурою, а також клапана електромагнітного.

Нагрівати і більш-менш постійно дотримуватися температурного режиму в басейні зручно допомогою наявності водяного теплообмінника, в заміському будинку він може бути підключений до спеціального електричного водонагрівача або до опалювального котла. У тому випадку, якщо водойма розташований на вулиці, потужність водяного теплообмінника повинна дорівнювати обсягу його, а в тому випадку, якщо він розташований у приміщенні, тоді потужність не повинна перевищувати в сукупності фактичного обсягу. Електричні водонагрівачі призначені для того, щоб безперервно підігрівати потік води.

Вибираємо насос

Зазвичай вибір впирається в чотири категорії різних варіантів – це зважені, циркуляційні зі звичайним всмоктуванням, фільтруючі і теплові. Звичайно, фільтруючі варіанти є одними з найбільш екологічних пристроїв, а зважені – одними з найпростіших. Це позначається на ціні вашого пристрою, що також слід враховувати. Великий вибір насосів вам запропонує інтернет магазин Aquapolis. На сторінці сайту http://aquapolis.ua/nasosy.html  в розділі Насоси для басейнів ви можете знайти насоси з різними характеристиками. Консультанти допоможуть вам у виборі. Крім того компанія пропонує багато іншого обладнання для басейнів.

Головна характеристика при правильному виборі хорошого насоса для будь-якого водоймища – це потужність пристрою. Бажано, щоб у насоса була велика потужність, наприклад, як Aqua Technix, який може пропустити крізь свій фільтр великий об’єм води всього за 5:00. Тобто, треба підібрати його за потрібної вам потужності, орієнтуючись при цьому на розмір басейну і обсяг в ньому води. Пристрій насоса:

1. Асинхронний електродвигун;

2. Насосна частина з наявністю фільтра для грубої ступеня очищення;

3. Корпус з особливого пластику, який не піддається корозії;

4. У великого обладнання може бути бронзовий корпус.

Ще при покупці треба звертати увагу на шумопоглинальну прокладку – фільтр, а також на ступінь термічної захисту від можливих перевантажень, які неодмінно повинні бути не тільки міцними, але і надійними. Чим у вас буде потужніший і якісніше насос, тим в басейні краще і швидше очиститься вода.

Якщо господарі заміського будинку зможуть підібрати хороший варіант обладнання, то навіть найменші частинки забруднень залишатимуться безпосередньо в фільтрі. У цьому випадку ви зможете довгий час насолоджуватися прохолодним купанням в спекотні дні, і теплим – коли похолодає.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 + fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.