Головна / Цікаво знати / Вибираємо окуляри: від вічної класики до сучасних тенденцій

Вибираємо окуляри: від вічної класики до сучасних тенденцій

Коли ми згадуємо марку Ray Ban, першими на думку спадають найпопулярніші, можна навіть сказати «класичні» моделі – Aviator, Wayfarer, Clubmaster. Але, незважаючи на те що популярність бренду принесли саме ці моделі, Ray Ban пропонує ряд інших, не менш цікавих і стильних сонцезахисних окулярів.

Все різноманіття стилів і форм окулярів від Ray Ban (як більш, так і менш відомих) можна розділити на умовні напрямки:

– Окуляри Icon. Як видно з назви, сюди відносяться ті моделі сонцезахисних окулярів, які пройшли випробування часом і модою. У цю категорію потрапляють окуляри, вибрані зірками музики і кіно. Це Wayfarer Одрі Хепберн, визнані «маленьким чорним платтям» серед очок. Це чорні Ray Ban Майкла Джексона (теж Wayfarer), це круглі окуляри Джона Леннона … Перераховувати можна довго, але суть зрозуміла. Icon – окуляри для ікон стилю.

– Окуляри Tech. Назва знову говорить сама за себе. Tech – це ніша, в якій Ray Ban втілює всі технічні інновації. У цю серію входять сонцезахисні окуляри, зроблені з вуглецевого волокна, легкого і міцного композитного матеріалу нового покоління. Деякі моделі прогумовані, що додатково збільшує їх стійкість до зовнішніх впливів. Це окуляри для тих, хто любить йти в ногу з часом і цінує міцність.

– Окуляри Active lifestyle – серія для людей, що ведуть активний спосіб життя, займаються спортом і туризмом. Їх відрізняє особлива міцність, високий ступінь захисту від ультрафіолету і, звичайно, спортивний стиль. Якщо ви не уявляєте свого життя без подорожей на велосипеді, катання на сноуборді по засніжених схилах або підкорення найвищих хвиль – ця серія для вас!

– Окуляри Highstreet – сама незвичайна категорія. Це результат об'єднання ретро-стилю з сучасними технологіями. Вічне якість бренду в сучасній формі. У даній серії Ray Ban втілює модні течії, не боячись експериментувати з кольором, матеріалами та формами. Яскравим прикладом Highstreet може служити модель ray ban rb3416Q. Зверніть увагу на цю серію, якщо ви вважаєте, що нове – це добре забуте старе!

Всі перераховані вище особливості, звичайно, стосуються тільки оригінальних очок Ray Ban. Підробки (яких зараз проводиться велика кількість) копіюють лише зовнішню форму, але при цьому не захищають очі. Найбільше підробляють серію Icon. Будьте обережні!

Купити оригінальні та якісні окуляри ray ban кожній з перерахованих вище категорій за доступною ціною ви можете онлайн в «Магазині сонця». Приємних покупок!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

1 + fourteen =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!