Головна / Цікаво знати / Вибираємо забудовника перед придбанням квартири

Вибираємо забудовника перед придбанням квартири

У статті даються поради щодо правильного вибору будівельної фірми, – яку компанію треба вибирати, на що, в першу чергу, необхідно звертати увагу.

Отже, як вибрати будівельників при зведенні будинку?

В короткі терміни, якісно і, зверніть увагу, практично завжди — недорого. З такою рекламою будівельників стикається кожна людина, який має намір збудувати собі будинок, але ще уявлення не має, з чого потрібно починати.

Такі заяви будівельних бригад або компаній, як правило, роблять на людину помітний психологічний прес. Зрозуміло, всі хочуть, щоб витрати були найменшими при високій якості, а саме будівництво не затягувався надовго. Однак, вартість, якість і строки будівництва – категорії відносні. Що одному – дорого, іншому – дуже дорого, а третій – взагалі дешево. Якісна робота, як її розуміють будівельники нерідко не збігається з розумінням замовника. Приміром, «нормальні» строки будівництва у кожної людини свої. Так, є достатня кількість людей, впевнених, що п’ять років, є мінімальним строком для зведення гарного будинку. Ви, швидше за все, не належите до такої групи, але таких людей чимало, і їх позиція теж зрозуміла. Досвідчені будівельники від компанії Зелений Двір будують якісне та доступне за ціною житло. Більш детально переглянути пропозицію компанії ви можете на сайті greenyard.com.ua . Забудовник вже декілька років працює на ринку Львова та пропонує своїм клієнтам квартири різних площ, з завершиними ремонтами. Існує індивідуальний підхід до клієнта та його дизайнерських побажань.

Про взаємозв’язку вартості, якості і термінів будівництва. Тут ми виділимо тісний взаємозв’язок між витратами, якістю та термінами будівництва. Якщо ви не збираєтеся будувати будинок власними силами, а шукайте фахівців, то при невеликих витратах (по відношенню до ринковими цінами) ви ніколи не будете мати високу якість – знову таки, якщо порівнювати з іншими будинками, побудованими в тому ж пункті і в той же час. Причому, зворотне зовсім не обов’язково: високі ціни не є абсолютним гарантом високої якості.

Взаємозв’язок, що існує між вартістю і часом виконання будівництва, також неоднозначна. Професійні, досвідчені будівельники беруть чималі гроші і будують зі швидкістю, що відповідає їх рівню. Це, напевно, самий підходящий варіант. Але буває і так, будівельники з невисокою кваліфікацією можуть взяти велику суму і побудувати будинок за дуже короткі терміни – але за рахунок чого? У таких випадках, як правило, має місце недотримання технологічних норм будівельних робіт. Інший варіант – беруть чималі гроші і зводять набагато довше, ніж було потрібно. Передумов для цього достатньо: значний термін як би виправдовує перед замовником підвищену вартість; або в організації не дістає робочої сили; або її спочатку вистачало, але під час будівництва частина робочих пішла; чи фірма подрядилась на нові замовлення – хто буде відмовлятися від додаткових замовлень при економічній кризі! Але трапляється й зворотне: фірма бере недорого і будує довго – чи тому, що вона так звикла, тому, що у неї нестача робочої сили, тому, що робітники все ще не приїхали, але їх чекають з дня на день?

Як вже можна здогадатися, між якістю і термінами також не існує якоїсь явної залежності. Можуть будувати швидко, але погано; довго і погано; швидко і якісно; і, нарешті, – довго і добре. Як кажуть, хто, як звик, той так і робить. Починаючи переговори з будівельниками, майте на увазі, що вам буде практично неможливо змінити стиль їхньої діяльності. Виходячи з цього, краще з самого початку затратити деякий час на пошук підходящої фірми. Такої, яка керується принципами, влаштовує вас. Спочатку, якщо ви не можете знайти підходящу фірму, вам прийде в голову, що ви даремно растрачиваете час, і потрібно було почати будівництво хоч з яким підрядником. Але, це не так. Час, витрачений на пошуки підходящої будівельної фірми, потім сторицею виправдає себе. Це ж стосується і грошей, і кінцевого результату.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

4 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!