Цікаво знати

Вибираємо житловий комплекс в Києві

Незважаючи на застій в економіці України, багато громадян розцінюють ринок нерухомості як збереження власних коштів. Ціни на вживані квартири дуже високі, при чому варто зауважити, що необгрунтовано.

В кожному місті України переважають квартири радянського типу, значна частина – так звані «хрущовки», які взагалі не придатні для сучасної людини. Термін експлуатації «хрущовок» – 50 років. Отже настав той час, коли держава зобов’язана замінити старі квартири новими, адже багато будинків знаходяться в аварійному стані. Але із-за дорогих кредитів, низького доходу не всі громадяни держави можуть придбати вживану квартиру. І якщо підійти до купівлі нерухомості більш детальніше, ми побачимо – що нова квартира практично так само вартує як вживана.

Криза 2008 року суттєво змінила ринок столичної нерухомості. В основному ми спостерігали застій, зменшення продаж. Але за останні два роки ситуація зімнилася в кращу сторону. Одним з гравців на ринку нерухомості Києва є ЖК "Чайка". Житловий комплекс розташований біля Житомирської траси, в дуже тихочу та красивому місті, не подалік від природи. Варто зазначити, що від житлового комплексу дуже легко дістатися будь-якого куточку столиці.

Придбавши нерухомість в ЖК Чайка, ви опинитеся в зеленому царстві, неподалік від комплексу працюють санаторнї, різного типу бази відпочинку. Саме в такій ідилі і задумували будівельники житловий комплекс. Незавершене будівництво минулого надихнуло сучасних будівельників і вони вирішили нічого не змінювати, лише завершити будівництво. Недобудований комплекс залишався в хорошому стані. Слід взяти до уваги, що комплекс побудовано серед змішаного дубово-соснового лісу.

На території житлового комплексу знаходиться соціально-побутова сфера – магазини, перукарні, різного типу послуги – адвокатські, нотаріуса, інформаціїйні і так далі.

Є ще одна дуже цікава інформація, яка може привернути увагу читачів. Забудовники ЖК «Чайка» одні з перших в Україні запропонували своєму клієнту так звані лофти – квартири з особливо великою площею. Крім великої площі лофти характеризуються відсутністю перемичок між кімнатами, поділені на зони – спальня, зона відпочинку і так далі.

Більш детальніше щодо пропозиції в жатловому комплексі ви можете дізнатися на сайті chayka.org.ua.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.