Цікаво знати

Вибираємо вживані ноутбуки правильно

Правильний вибір ноутбука, колишнього раніше в експлуатації – гарантія тривалої, успішної роботи на лаптопе. Перед тим як відправитися в інтернет-магазин, витратити гроші, купуючи гаджет, потрібно визначитися з цілями його подальшого використання. Це дасть повноцінну картину того, на які параметри потрібно звертати увагу особливо пильно, щоб техніка справлялася з покладеними обов’язками, не виходив завчасно з ладу, не доставляючи дискомфорту при роботі.

Вирішено купити ноутбук за невисокою ціною і у відмінній якості? Тоді потрібно купувати лізингові американський або європейський комп’ютери, які були списані з балансу підприємства після короткострокової експлуатації (не більше 5 років). Це машини:

· Потужні,

· Продуктивні,

· Строго відповідають міжнародним стандартам якості, безпеки.

Лептопи оснащені японськими комплектуючими. Вони збираються ручним способом в Америці, в Європі, в Японії. На нашому вітчизняному ринку таких комп’ютерів в новому вигляді не зустріти. Нам везуть техніку з Китаю, збирають її там же з комплектуючих низької якості, які виробляються в Піднебесній.

Ноутбук бу: основні параметри

Якісні бу ноутбуки, призначені для геймерів обов’язково повинні відповідати двом основним параметрам:

  • по-перше, мати хорошу відеокарту,
  • по-друге, мати потужний процесор.

Не завадить сучасна система охолодження, яка убезпечить технічний засіб від перегріву, прогорання термопасти, виходу з ладу. Як правило, ноутбуки, що збираються і виробляються в Америці чи в Європі, мають хорошу систему охолодження, якісну термопасту, яка не вигорає як китайська в перші два роки експлуатації. На якому ноутбуці можна грати практично цілодобово, не боячись за те, що техніка перегріється і вийде з ладу, у гаджета згорить материнська плата. Цього не станеться ні в якому разі.

Лептопи, призначені для офісів, повинні мати великий обсяг оперативної пам’яті, потужний двоядерний процесор рівня Intel Core 2 Duo. Тут може бути встановлена ​​середня система охолодження за ціною і якістю.

Зверніть увагу! За лептопи, призначені для офісу і бізнесу, переплачувати не варто. Адже для даних цілей достатньо середніх технічних параметрів пристрою. Але ось ноутбуки, використовувані для обробки відео, для монтажу роликів повинні бути дуже потужними, відповідно, вони дорожчі.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 + 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.