Цікаво знати

Вибираємо правильний колір для весільної сукні

Мабуть, традиційний колір для вінчального плаття – білий. Вибір цілком виправданий, адже саме цей колір означає чистоту, невинність, щирість, радість. Жінка у вбранні такого кольору буде символізувати справжню хранительку домашнього вогнища, вірну і люблячу дружину. Але не всі сучасні наречені воліють такий консервативний підхід. Хто захоче більш яскравих відтінків в одязі, щоб всі гості на весіллі запам’ятали зовнішній вигляд молодої. Комусь хочеться просто виділитися. Пропонуємо вам спершу коротко ознайомитися зі значеннями тих або інших кольорів, щоб вірно вибрати таке плаття на весілля, яке дійсно буде відображати ваш внутрішній світ і настрій.

Які відтінки підходять для весільного плаття?

· Золотий. Символізує не тільки достаток у домі і багатство, але і удачу у всіх справах. Золотий весільний наряд безумовно допоможе в залученні грошей, а ваша кар’єра піде в зростання.

· Червоний. Існує повір’я, що червона гамма здатна захистити молоду від усякої псування, а також негативного впливу з боку поганих людей. Такий колір буде символізувати зрілість і мудрість.

· Рожевий. Який ще відтінок здатний передати всю ту любов, ніжні і романтичні почуття, які є у наречених? Вважається, що рожеві тони будуть сприяти щасливого та довгого життя удвох. Правда, деякі люди стверджують, що не уникнути і фінансових труднощів.

· Сріблястий. Не найкращий вибір. Сімейне життя може виявитися швидкоплинної, шлюб розпадеться.

· Чорний. “Зайвий” колір для вінчального вбрання. У нас він вважається траурним, обіцяє багато бід і нещасть майбутньої сім’ї.

· Фіолетовий. У цьому випадку думки розділилися. Одні вважають цей колір поганим вибором, так як він знаменує швидке розлучення. А ось інші вважають, що фіолетовий може сприяти виникненню по-справжньому міцної і сильної любові, безмежної прихильності між подружжям.

· Блакитний. Небесний відтінок означає чистоту і велику щирість у сімейних відносинах. Подружжя будуть максимально відкриті один одному, їх відносини будуть будуватися на повній довірі та взаєморозумінні.

· Зелений. Це символ скромності. Сімейне життя буде цілком звичайної (тихою, але щасливою).

· Помаранчевий. Цей колір означає повагу до сім’ї з боку оточуючих.

· Бежевий. Наряд кремового або кремового кольору може спричинити виникнення частих сварок між молодими.

Обрати весільню сукню допоможе сайт “Весільний бум“. Гарних Вам покупок!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.