Цікаво знати

Вибираємо штучну ялинку з ПВХ для будинку

Новорічна казка приходить в будинок разом з появою зеленої ялинки. Особливо актуальна установка ошатної красуні для сімей з маленькими дітьми.

Хтось вважає за краще купувати щороку живе деревце, інші ж – набувають штучну ялинку, яка прослужить не один рік.

Другий варіант більш кращий з точки зору турботи про лісовий фонд, економії сімейного бюджету і безпеки домочадців (для алергіків, маленьких дітей, домашніх тварин не завжди прийнятна жива ялинка). Великий вибір штучних ялинок вам запропонує виробник Смерека. На сайті виробника https://www.smereka.com/ ви можете ознайомитися з технологією виробництва, унікальної на теренах України та Європи.

Купівля штучної ялинки на увазі наявність певних знань про те, як правильно її вибирати: зовнішній вигляд, виробник, цінова категорія, матеріал виготовлення, розміри і габарити, способи збирання, тип хвої, підставка і інші тонкощі.

Як з’явилася штучна ялинка

Прародичем тих пухнастих красунь, які сьогодні стоять в наших будинках, є перші німецькі штучні ялини початку XIX століття з гусячого пір’я (пофарбованих у зелений колір) з широко розставленими гілками з дроту.

У 30-х рр. XX століття в США винайшли вже більше схожий аналог звичної для нас штучної ялини. Спосіб виготовлення був на подобі туалетних йоржиків, тобто з щетини кисті – Досить стійкі, вони не так легко схилялися під вагою ялинкових іграшок та були менш пожежонебезпечні.

Сімдесяті роки принесли з собою творіння алюмінієвих ялинок, які були в пух і прах розкритикували в ефірі «Різдва Чарлі Брауна». З тих пір різко втратили свою популярність.

Але в період дефіциту це було краще, ніж нічого, хоча карикатурний вид їх був далекий від натуральної сосни або їли;

Сучасні пухнасті красуні (з 90-х рр.) Виробляються в величезному асортименті, як правило, з ПВХ.

Зовнішній вигляд якісного штучного дерева практично не відрізнити від натурального з лісу. Різного кольору хвоя, імітація інею, шишок, густі волохаті гілки, стовбур як справжній – переваги сучасних фабричних ялинок і сосонок.

Єдина відмінність від живих, так це відсутність натурального хвойного аромату, хоча є і ароматизовані екземпляри.

Кращі виробники ялинкових виробів

Залежно від країни-виробника штучні ялинки зазвичай дуже відрізняються за якісними характеристиками.

Можна виділити три напрямки, звідки новорічні деревця надходять в наші російські будинки:

1. Китайське виробництво. Якість, м’яко кажучи, рідко буває різною.

Основні характеристики китайських штучних ялинок для будинку: паперова хвоя, часом просочена незрозумілим складом, часто різкий токсичний запах, недовговічність такого виробу, не безпечні екологічно.

Коштують вони в рази дешевше гідних аналогів. Ще одна небезпека – паперова хвоя легко може спалахнути навіть від ялинкової гірлянди.

2. Вітчизняні штучні ялини і сосни – пропонує виробник Смерека. Від економічних до преміум-класу.

Такі вироби завжди повинні мати гігієнічний сертифікат і бути виготовлені з екологічних матеріалів. Зазвичай це перероблений пластик.

Збірна конструкція стандартної ялинки з ПВХ плівки і волосіні з каркасом із сталевого дроту. Виглядають вони досить натурально: пухнасті, без запаху, м’яка з ПВХ або РЕ-гуми хвоя на дотик, колір ідентичний природному.

Звичайно є спеціальне просочення проти загоряння.

Голос Сокальщини на GoogleNews