Цікаво знати

Види оптоволоконного кабелю і сфери використання

Оптоволоконні системи є досконалим винаходом людства. Передача інформації може бути здійснена практично в будь-яку точку світу. Волоконно-оптичний кабель виступає в ролі провідника, який за допомогою світлового імпульсу доставляє дані. Такий вид лінії використовується виключно для зв’язку. Об’єкт складається з ізольованого тонкого скловолокна. Саме стеклофібро обумовлює протяжність транспортування світла. В одній схемі може бути кілька видів оптоволоконних кабелів.

Всі оптичні структури підрозділяються на 2 види:

  • Одномодовий оптичний волоконний кабель. Відмінною рисою цього кабелю є наявність в ньому всього одного променя світла, а для передачі його всередині лінії використовується лазерний приймальний датчик.
  • Багатомодовий. Цей пристрій можуть транспортуватися відразу кілька променів світла. А передавачі в ньому розташовані світлодіодні. Якість даного гірше, ніж першого, а й ціна волоконно-оптичного кабелю такого виду не висока.

У виборі такої продукції важливу роль відіграє виробник і наявність різних видів в одному місці. У «КАБЕЛЬ-ЦЕНТРІ» можна підібрати волоконно-оптичний кабель під будь-яку систему і вимоги.

Класифікація таких провідників визначається характеристиками волоконно-оптичних кабелів:

  • Внутрішній монтаж. Виділяють розподільні, які потрібні для утворення мережі і абонентські, використовувані для підключення інтернету клієнту.
  • Підвісне монтування (системи відеоспостереження, телефонний зв’язок).
  • При зовнішній установці використовують броньований варіант шнура, де метал надійно захищає скляний сердечник від несприятливих зовнішніх умов. Такий волоконно-оптичний кабель по характеристикам займає високі позиції.
  • При закладці в грунт використовують броньований кабель волоконно-оптичного кабелю (з дроту або з стрічкової захистом).
  • Підвісна (з тросом або без нього). Використовуються для проведення кабелю по повітрю. Провід з тросом є самонесучим.
  • Монтування під водою. Такі оптоволоконні кабелі мають певну специфіку укладання і збірки, і тому для таких пристроїв в першу чергу необхідна наявність захисту (броні), що залежить від обставин і території укладання.

У сучасному суспільстві інформація, способи і період часу для її отримання є дуже суттєвим показником. З цієї причини багато компаній з надання послуг, пов’язаних з установкою і обладнанням інтернет мережі, намагаються переходити на оптико-волоконну систему, забезпечуючи застосування нових технологій.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.