Цікаво знати

Виготовлення картонних коробок на замовлення в Україні

Картон — є найпоширенішим матеріалом для виготовлення упаковок та коробок не тільки в Україні, а й в усьому світі. На те є декілька причин, по перше картон дешевший за пластик, а по друге він екологічний і повністю переробляється, тому безумовно картон (або гофротара) є беззаперечним лідером серед матеріалів для виготовлення упаковок та коробок.

Що таке гофротара

Гофротара — це універсальна упаковка, для виготовлення якої необхідно декілька видів картону. Таким чином вона є дуже міцною та практичною у використанні. Таким чином виробляються ящики або коробки для сувенірної продукції, техніки, будівельних матеріалів, тощо.

З чого складається картон

Щоб робити якісні упаковки з картону, необхідно знати усю його складову. Він має декілька шарів, які роблять його надійним та міцним:

  • Перший — найнижче покриття, яке зроблено з дешевої сировини, на кшталт макулатури та відходів деревної промисловості.
  • Другий — який розміщується всередині картону є найтовстішим та найміцнішим. Його основна властивість — бар’єрний захист від ушкоджень. Він є також досить дешевим та виготовляється з вторинного матеріалу.
  • Третій — йде зверху і служить обкладинкою з гарним зовнішнім виглядом. Звісно що виробляється він вже з дорожньої сировини, ніж два попередніх, але це абсолютно виправданий крок.

Крейдований шар покриття — використовується рідко, хіба що для виготовлення упаковки на замовлення.

Де зараз можна замовити виготовлення коробок з гофротари в Україні

Це питання дуже актуальне для тих, хто пов’язує свою діяльність (бізнес або підприємство) з упакуванням свого продукту в оригінальні коробки або ящики.

Оригінальна упаковка в усі часи була основним об’єктом уваги покупців, оскільки якщо людина бачить якусь яскраву обкладинку, яку не зустрічала раніше, то їй закортить придбати її, хоча б заради інтересу.

Тож де замовити виготовлення картонних коробок? До вашої уваги компанія Evopack https://evopack.com.ua/shho-take-karton-vydy-gofrotary/, яка вже багато років спеціалізується на виготовленні гофролотків, гофроконтейнерів, гофроящиків та гофрокоробів, а також усіляких вкладишів та роздільників.

Їх продукція відрізняється якістю, міцністю та звісно ціною, оскільки картон є найдешевшим матеріалом для виготовлення упаковок в світі.

За весь час існування компанії, а саме з 2005 року, Evopack встигли отримати визнання та багато постійних клієнтів, які щоразу користуються їх сервісом при можливості.

Для замовлення можна зв’язатися з менеджерами компанії за вказаними на сайті номерами.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 + 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.