Цікаво знати

Виготовлення та футерування колосників на замовлення

Одним з найважливіших конструктивних елементів дробарок, агломераційних машин, опалювальних котлів та металургійного обладнання є колосник – збірна або монолітна решітка

За допомогою колосника в випалювальних візках підтримується шихта або рудна дрібниця, в котлах з його допомогою утримується шар дров або вугілля, а в складі дробильного обладнання колосник виконує функцію сита, відсіваючи дрібні фрагменти гірської породи.

У процесі інтенсивної експлуатації колосникові решітки піддаються потужному температурного впливу, механічним травмам і абразивного зносу, що неминуче веде до втрати вихідних характеристик, ремонту або повної заміни. Чим довше служать колосники, тим менше собівартість готової продукції, через що надійності і довговічності цього елемента повинна приділятися найпильніша увага.

Виготовлення на замовлення

Київське підприємство «Техноцентр Сервіс» приймає замовлення на виготовлення колосників https://tcsc.com.ua/tehnologicheskoe-oborudovanie/kolosniki/ для обладнання будь-якого типу. При розробці конструкції враховуються всі нюанси експлуатації. Наприклад, в випалювальних печах колосникові решітки піддаються критичному впливу розжарених газів, а в складі дробарки на них падає величезна рушійна маса каменів різних розмірів. На складі матеріалів «Техноцентр Сервіс» є зносостійкі стали, використання яких дозволить збільшити термін служби виробів в 3-4 рази.

Футеровка

Посилення поверхонь обладнання, що піддаються інтенсивному механічному впливу і абразивного зносу, є основним видом діяльності компанії «Техноцентр Сервіс» tcsc.com.ua. Тут ви можете замовити відновлення і футеровку колосникових решіток вашого обладнання, після чого виріб отримає друге життя, не тільки повністю відновивши експлуатаційні характеристики, але і отримавши подвійний запас міцності.

види виробів

Самим недовговічним варіантом є колосник з тонкої сталі. Така решітка дуже швидко прогорає, і до того ж, в силу конструктивних особливостей, вимагає повної заміни.

Найбільш поширеним варіантом є литі колосники з чавуну. Тут можна домогтися оптимальної форми решітки з квадратними, круглими або прямокутними отворами.

Ідеальний варіант – чавунний колосник з набраних елементів. Можливість розбирання дозволяє в процесі експлуатації замінювати лише вигорілі частини.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.