Головна / Цікаво знати / Виготовлення та реалізація пам’ятників в Києві

Виготовлення та реалізація пам’ятників в Києві

Товариство з обмеженою відповідальністю “Граніт” працює в сфері виготовлення намогильних споруд. Досвід підприємства становить більше 10 років. Підприємство є розробником і виробником меморіальних комплексів, пам’ятників. Надгробні пам’ятники і різноманітного виду скульптури – остання можливість висловити почуття любові і вдячності близькій людині, що покинула цей світ. Саме тому виготовлення пам’ятників в Києві вимагає відповідального ставлення, досвіду роботи з природним каменем різної фактури і сучасного виробництва.

Власна виробнича база дозволяє запропонувати покупцям оптимальні ціни і висока якість продукції. Компанія виробляє пам’ятники від стандартних, недорогих до ексклюзивних, подивитися каталог подвійних пам’ятників ви можете на сайті компанії. Каменотеси допоможуть Вам втілити в камені всі ваші ідеї.

Підприємство надасть вам камінь з усіх доступних в Україні кар’єрів, а так же натуральний камінь іноземного походження.

Індивідуальний підхід до кожного замовника, з урахуванням його смаків, побажань, культурних, історичних та релігійних традицій, є обов’язковою умовою роботи студії.

Товариство з обмеженою відповідальністю “Граніт” надає наступні послуги:

  • виготовлення гранітних сходів
  • виготовлення пам’ятників
  • ескіз і художнє оформлення надмогильних споруд
  • монтажні роботи
  • гарантійне і післягарантійне обслуговування об’єктів

Наша компанія успішно освоїла новітні технології виготовлення гранітних пам’ятників, дозволяє запропонувати клієнтам широкий вибір таких виробів, включаючи:

  • типові горизонтальні;
  • типові вертикальні;
  • авторські пам’ятники;
  • меморіальні комплекси.

Ми гарантуємо якісну і швидку роботу як при виконанні “стандартних” замовлень, так і при виготовленні пам’ятників і меморіалів по унікальним ескізами.

Вибір матеріалу для виготовлення пам’ятників часто обумовлений не тільки естетичністю готового виробу, але і його довговічністю. Граніт завдяки своїм властивостям ідеально підходить для надгробків і оформлення меморіалів. Стійкість до перепадів температур, вологості, морозів, сонця і механічних пошкоджень довго зберігати пам’ятник в первісному вигляді.

Крім широкого вибору квітів і елегантний вигляд, застосування природного каменю для виготовлення пам’ятників в Києві дозволяє реалізувати не тільки стандартні замовлення, а й унікальні побажання клієнтів. Високотехнологічне виробництво і досвідчені майстри здатні створити за індивідуальним ескізом пам’ятник, який буде точно відповідати всім вимогам жителів Вінниці, Києва або Львова.

Де замовити виготовлення гранітного пам’ятника?

Опиняючись перед необхідністю виготовлення пам’ятників, жителі Києва, Львова, Вінниці або інших міст виявляються перед складним вибором, де саме замовити або купити готовий надгробок. Крім того, виникає питання форми, розмірів і кольору.

Розібратися з усіма питаннями, повідомити орієнтовну ціну доставки і позбавити клієнтів від зайвого клопоту зможуть кваліфіковані менеджери компанії Граніт. Зв’язавшись з ними за вказаною на сайті телефону, ви з легкістю зможете купити класичний вертикальний надгробок потрібних габаритів або замовити виготовлення гранітного пам’ятника за власним ескізом.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

1 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!