Цікаво знати

Випускників шкіл Львівщини запрошують взяти участь в інтернет-олімпіаді з української мови

Кафедра української мови і літератури Національного університету «Острозька академія» запрошує учнів 11 класів ЗНЗ України взяти участь у Всеукраїнській учнівській інтернет-олімпіаді з української мови і літератури. Про це повідомили у Львівській ОДА.

Перший етап інтернет-олімпіади буде проведено 15 лютого – 1 березня як онлайн-тестування (реєстрація на сайті www.moodle.oa.edu.ua у період із 20 січня до 15 лютого), що містить завдання з української мови і літератури відповідно до програми для загальноосвітніх навчальних закладів. За складністю тести відповідають рівню завдань з української мови і літератури для зовнішнього незалежного оцінювання.

За підсумками першого етапу двадцять п’ять учнів, які наберуть найбільшу кількість балів, отримають запрошення для участі в другому (фінальному) етапі інтернет-олімпіади.

Другий (фінальний) етап, який передбачає написання учнівського твору на одну із запропонованих тем, відбудеться 14 березня на базі Національного університету «Острозька академія».

Переможці інтернет-олімпіади отримають сертифікат, що надає право першочергового вступу до Національного університету «Острозька академія».

Запрошуємо одинадцятикласників перевірити свої знання з української мови і літератури й отримати можливість стати студентом найдавнішого вищого навчального закладу в Східній Європі – Острозької академії.

Голос Сокальщини на GoogleNews