Головна / Цікаво знати / Виразки в роті – причини появи, лікування різними методами

Виразки в роті – причини появи, лікування різними методами

Іноді в роті ми відчуваємо неприємні відчуття, які викликають маленькі ранки. Вони як би і не несуть на перший погляд серйозної загрози, проте больові відчуття не дають спокою. При виявленні такої загрози, потрібно розуміти, що в залежності від причини виникнення, потрібно вибирати метод лікування. Буває так, що ранки виникають при звичайному укусі. Тоді вони швидко гояться протягом трьох днів. В такому випадку не обов’язково звертатися до лікаря, а просто дотримуватися гігієни рота. Все пройде швидко і без ускладнень.

Основними симптомами розвитку виразок у роті є:

  • припухлість;
  • Біль при розмові, прийомі їжі або руху мови;
  • Може з’являтися кров.

Якщо у Вас з’явилися відповідні симптоми і Ви впевнені, що не вкусить, потрібно відразу звернутися до стоматолога. Якщо у Вас з’явилися і інші симптоми, такі як підвищення температури, наліт на язиці, обов’язково потрібно звернутися до звичайної лікарні і відвідати терапевта. В такому випадку причина виникнення виразок може бути серйозною внутрішньою хворобою, а ранки в роті тільки додатковими симптомами.

Якщо у Вас немає ніяких серйозних симптомів, зверніться до кваліфікованого стоматолога. Краще вибрати приватну стоматологічну клініку, якою Ви довіряєте. Однією з найвідоміших і надійних клінік в Києві, є мережа стоматологічних клінік «Люми-Дент». Всі лікарі – кваліфіковані працівники, які допоможуть Вам в будь-якій ситуації з ротовою порожниною.

Якщо Ви вважаєте, що не варто звертатися до стоматолога, Ви помиляєтеся. Причиною виникнення виразок може бути маса причин. Основними з них є:

  • Ослаблений імунітет, який не може побороти різні бактерії і віруси.
  • Стоматит – проблема, яка дуже часто виникає у пацієнтів, коли вони занесуть бруд в рану в роті.
  • Віруси – передаються від інших, може з’являтися як в роті, так і на губі у вигляді герпесу.
  • Реакція організму на роздратування – може з’являтися в разі використання сильних ополаскивателей або зубних паст, куріння.
  • Зневоднення організму – виникає в разі тривалого перебування без води.

Крім основних причин виникнення, проблема може бути набагато серйозніше, якщо у Вас розвинулася хронічна хвороба. Якщо запустити проблему і довго не лікувати, вона може перерости в хронічну форму і виникати раз по раз. У такому випадку лікування може тривати набагато довше і повторюватися декількома курсами.

Стоматологічна клініка «Люми-Дент» обов’язково вирішить Вашу проблему з виразками швидко і безболісно. Стоматолог підійде до Вашої проблеми індивідуально, допоможе і порадить. Фахівці клініки подбають про здоров’я і красу Вашої посмішки.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

fourteen + seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!