Головна / Цікаво знати / Високоякісне просування сайту

Високоякісне просування сайту

Створення сайту, на сьогоднішній день, не вимагає особливих навичок і знань. Існування спеціалізованих програм істотно полегшує життя як розробникам інтернет-порталів, так і їх власникам.

Припустимо, ви визначилися з тематикою сервісу, його напрямком і функціональним навантаженням. Готовий інтерфейс і дизайн першої та наступних сторінок, тегів. Тепер, коли ваш сайт готовий до «вживання», вам необхідно забезпечити йому якомога активнішу відвідуваність, що тягне за собою збільшення показників необхідного результату – продаж, обмін, покупка, вивчення, і т. Д. Як же забезпечити постійний приплив користувачів? Звичайно ж, в даному випадку вам необхідно просунути ресурс. Це зробить його «видимим» для більшості інтернет-користувачів, а значить – популярним і успішним.

Розкрутка ресурсу – це трудомісткий процес, який вимагає витрати часового ресурсу, а так само спеціальних навичок і вмінь. На сьогодні існує безліч компаній, що надають будь-які послуги, пов'язані з розкручуванням і просуванням сервісу будь-якого типу та напрямки. Однак, варто зауважити, що в даному процесі братиме участь група осіб, що спричинить за собою додаткові розтрати. Що ж ми отримуємо – для того, щоб збільшити власний дохід, ми витрачаємо велику суму грошей? Трохи не логічно.

Я пропоную вам свої послуги, так як можу гарантувати не тільки стовідсотковий результат, але й істотну економію коштів.

Фрілансинг – це моє хобі, яке я люблю і ціную. У процес оптимізації сервісу залучений тільки одна людина – це я. Даний момент дозволяє гарантувати вам якісну роботу «від і до», яка складається з чотирьох етапів: аналіз конкурентів, оптимізація проекту, просування в ТОП, і, як наслідок збільшення росту продажів або відвідуваності.

Просування сайту з Site-ok – це відмінне рішення для тих, хто бажає заощадити час і кошти, отримавши при цьому максимально високий показник результативності. Я використовую тільки «білі» методи розкрутки, що дозволяє вам ознайомитися особисто з кожним етапом просування, а значить бачити той «матеріал», за який ви платите. Використання комплексного підходу дозволяє мені постійно збільшувати трафіки.

Я гарантую вам приплив клієнтів, підвищення рівня відвідуваності, і як наслідок збільшення дзвінків і замовлень. Результати роботи, як правило, видно не відразу. Протягом перших двох-трьох місяців ви зможете спостерігати позитивну динаміку щодо вашого сервісу.

З повагою, Анатолій Ситников (site-ok.com.ua)

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eleven + 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!