Цікаво знати

Виставка українського художника Кирила Проценка

Художні виставки, на яких суспільству представляють класичні та сучасні арт об’єкти, останнім часом користуються все більшою популярністю. Одним з таких заходів стала виставка, гостем якої став популярний столичний фотограф Приходько Борис Вікторович.

У червні поточного року в Києві пройшла художня виставка відомого українського художника Кирила Проценка, який вже завоював популярність багатьох любителів сучасного мистецтва. Виставка проводилася в Мистецькому Арсеналі в Києві і привернула підвищену увагу громадськості своїм незвичайним стилем, тематикою та оригінальною технікою випалювання, яка використовувалася для реалізації робіт.

Одним з гостей виставки став відомий професійний фотограф Приходько Борис Вікторович. Примітно, що фотографом Борис Вікторович став не випадково: незважаючи на те, що спочатку він навчався на інженера-технолога в Національному університеті харчових технологій в Києві, фотографія завжди його приваблювала. Згодом, вже після завершення навчання, Приходько Борис Вікторович зрозумів, що фотографія може стати не тільки його улюбленим хобі, а й цікавою роботою. В даний момент він займається не тільки професійними портретними, рекламними і тематичними фотосесіями, але і робить некомерційні знімки звичайних людей, які відображають певні проблеми суспільства, чисті людські емоції і почуття. На думку фотографа, відвідування такого роду заходів як не можна краще підходить для пошуку нових сюжетів і осіб. Фотограф згадав, що відвідувачі виставки належать до самих різних верств суспільства, яких йому вдалося сфотографувати на знімках. Саме такі фотографії відображають динаміку, широту почуттів і палітру емоцій, які викликають художні роботи у самих звичайних людей.

Якщо говорити про виставку Проценко, яка отримала назву «Полум’яний», то, за словами самого фотографа, його привабила не тільки сама тематика заходу, але і незвичайні роботи художника. Кирило Проценко входить в число засновників столичного арт-сквот «Паризька комуна» і завжди був пов’язаний з творчістю і мистецтвом.

Після відвідин виставки Приходько Борис Вікторович зазначив, що особисто для нього представляли інтерес не тільки самі експонати, а й теми, які торкалися картини художника і ефект, вироблений на відвідувачів. В даному випадку мова йде про картинах, виконаних в техніці випалювання, а в сюжетах відкрито обіграються архетипи масової культури. Примітно, що вогонь, який використовувався для створення картин, з точки зору автора є не тільки інструментом, але і свого роду символом творчості.

За словами професійного фотографа, для нього відвідування виставки стало по-справжньому цінним досвідом. Справа в тому, що за допомогою представлених експонатів фотограф зміг не тільки поповнити портфоліо своїх робіт, але і набути певних навичок в сучасному мистецтві. Звичайно, подібний напрямок часто називають суб’єктивним, а у деяких людей такі картини викликають і зовсім негативне ставлення, проте ніхто не стане заперечувати, що об’єкти сучасного мистецтва нікого не залишають байдужим.

Участь у виставці художника такого професійного фотографа, як Борис Приходько, показує, наскільки важливу роль мистецтво грає в сучасному суспільстві і, якщо правильно піднести його, в тому числі і за допомогою фотографій, зацікавлених в картинах і інших об’єктах мистецтва стане набагато більше.

Голос Сокальщини на GoogleNews