Головна / Цікаво знати / Виставка українського художника Кирила Проценка
Виставка українського художника Кирила Проценка
Виставка українського художника Кирила Проценка

Виставка українського художника Кирила Проценка

Художні виставки, на яких суспільству представляють класичні та сучасні арт об’єкти, останнім часом користуються все більшою популярністю. Одним з таких заходів стала виставка, гостем якої став популярний столичний фотограф Приходько Борис Вікторович.

У червні поточного року в Києві пройшла художня виставка відомого українського художника Кирила Проценка, який вже завоював популярність багатьох любителів сучасного мистецтва. Виставка проводилася в Мистецькому Арсеналі в Києві і привернула підвищену увагу громадськості своїм незвичайним стилем, тематикою та оригінальною технікою випалювання, яка використовувалася для реалізації робіт.

Одним з гостей виставки став відомий професійний фотограф Приходько Борис Вікторович. Примітно, що фотографом Борис Вікторович став не випадково: незважаючи на те, що спочатку він навчався на інженера-технолога в Національному університеті харчових технологій в Києві, фотографія завжди його приваблювала. Згодом, вже після завершення навчання, Приходько Борис Вікторович зрозумів, що фотографія може стати не тільки його улюбленим хобі, а й цікавою роботою. В даний момент він займається не тільки професійними портретними, рекламними і тематичними фотосесіями, але і робить некомерційні знімки звичайних людей, які відображають певні проблеми суспільства, чисті людські емоції і почуття. На думку фотографа, відвідування такого роду заходів як не можна краще підходить для пошуку нових сюжетів і осіб. Фотограф згадав, що відвідувачі виставки належать до самих різних верств суспільства, яких йому вдалося сфотографувати на знімках. Саме такі фотографії відображають динаміку, широту почуттів і палітру емоцій, які викликають художні роботи у самих звичайних людей.

Якщо говорити про виставку Проценко, яка отримала назву «Полум’яний», то, за словами самого фотографа, його привабила не тільки сама тематика заходу, але і незвичайні роботи художника. Кирило Проценко входить в число засновників столичного арт-сквот «Паризька комуна» і завжди був пов’язаний з творчістю і мистецтвом.

Після відвідин виставки Приходько Борис Вікторович зазначив, що особисто для нього представляли інтерес не тільки самі експонати, а й теми, які торкалися картини художника і ефект, вироблений на відвідувачів. В даному випадку мова йде про картинах, виконаних в техніці випалювання, а в сюжетах відкрито обіграються архетипи масової культури. Примітно, що вогонь, який використовувався для створення картин, з точки зору автора є не тільки інструментом, але і свого роду символом творчості.

За словами професійного фотографа, для нього відвідування виставки стало по-справжньому цінним досвідом. Справа в тому, що за допомогою представлених експонатів фотограф зміг не тільки поповнити портфоліо своїх робіт, але і набути певних навичок в сучасному мистецтві. Звичайно, подібний напрямок часто називають суб’єктивним, а у деяких людей такі картини викликають і зовсім негативне ставлення, проте ніхто не стане заперечувати, що об’єкти сучасного мистецтва нікого не залишають байдужим.

Участь у виставці художника такого професійного фотографа, як Борис Приходько, показує, наскільки важливу роль мистецтво грає в сучасному суспільстві і, якщо правильно піднести його, в тому числі і за допомогою фотографій, зацікавлених в картинах і інших об’єктах мистецтва стане набагато більше.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eighteen + three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!