Цікаво знати

У «Жулянах» узбека через запропонований хабар у розмірі 500 доларів США прикордонники передали поліції

Громадянин Узбекистану, який був не пропущений в Україну, у зв’язку з не підтвердженням мети перебування в нашій державі, запропонував прикордоннику хабар у розмірі 500 доларів США.

 

Учора співробітники Управління внутрішньої та власної безпеки «Центр» Держприкордонслужби під процесуальним керівництвом військової прокуратури Дарницького гарнізону Центрального регіону України в рамках кримінального провадження в пункті пропуску «Жуляни» задокументували факт надання прикордоннику неправомірної вигоди іноземцем.

Так, громадянин Узбекистану, який був не пропущений в Україну, у зв’язку з не підтвердженням мети перебування в нашій державі, запропонував прикордоннику хабар у розмірі 500 доларів США. У такий спосіб іноземець сподівався потрапити на територію України без законних на те підстав.

Від неправомірних коштів та пропозицій прикордонник категорично відмовився. Особу затримано на підставі ст.208 КПК України та згодом передано представникам Нацполіції.

Державна прикордонна служба вкотре звертається до громадян із проханням не намагатися шляхом пропонування коштів вплинути на прийняте правове рішення прикордонників, адже за це доведеться відповідати згідно з чинним законодавством України.

585626636

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.