Цікаво знати

У Львові відбувся черговий семінар для платників податків

Сьогодні, в Головному управлінні ДФС у Львівській області відбувся семінар для платників податків, учасниками якого були керівники та бухгалтери підприємств, фізичні особи – підприємці.

Фахівці фіскальної служби, представники управлінь Держпраці та Пенсійного фонду, експерти з питань використання програмного забезпечення, сертифіковані аудитори та бухгалтери розповіли присутнім про актуальні питання оподаткування та відповіли на численні запитання учасників семінару.

Учасники заходу мали змогу почути про актуальні питання оподаткування податком на додану вартість, податком на прибуток підприємств, податком на доходи фізичних осіб, питання ведення касових операцій, сплати ЄСВ та декларування доходів громадян, одержаних ними протягом 2018 року, а також про актуальні питання електронної звітності та електронного документообігу, дотримання норм трудового законодавства, особливості заповнення звітності з ЄСВ.

Присутнім наголошено на комплексі заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками, зокрема, на необхідності дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та посиленні відповідальності роботодавців за порушення норм трудового законодавства.

Платники податків вдячні за надані роз’яснення та фахові відповіді на численні запитання фахівцям ГУ ДФС у Львівській області Ігорю Малеху, Василю Скупейку, Юрію Драбеку, Юрію Романюку, міжнародним сертифікованим професійним бухгалтерам-експертам Людмилі Шахно та Олександру Блотнеру, представникам управлінь Держпраці Сергію Сивоусу та Пенсійного фонду Ірині Фарині та Світлані Пристайко, експертам з питань використання програмного забезпечення для ведення бухгалтерського обліку ТОВ “Техноцентр Маяк” Ользі Мирці та Назару Обалю.

ГУ ДФС у Львівській області дякує усім учасникам семінару за фаховість та активність та запрошує платників податків на чергові щомісячні безкоштовні семінари у Львові.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.