Цікаво знати

У Навчальному центрі Морської охорони, в місті Ізмаїл, відбулися навчально-методичні збори викладацько-інструкторського складу

За ініціативою керівництва Регіонального управління Морської охорони та за підтримки Національної академії Державної прикордонної служби ім. Б. Хмельницького рівень викладацької майстерності педагогічного складу НЦМО постійно підвищується.

Цього року це вже третій щорічний цикл таких курсів підвищення професійного рівню. Викладачі Національної академії Держприкордонслужби – кандидат педагогічних наук підполковник Світлана Кашперук та старший викладач Олександр Сойко – ділилися своїм педагогічним досвідом, напрацюваннями, новаціями у методиці навчання. В свою чергу фахівці Навчального центру демонстрували свої вміння та фах під час відкритих занять. А потім всі разом аналізували навчальні форми і методи, застосовані і можливі для застосування, прораховували їх ефективність та затребуваність у сучасного покоління курсантів Навчального центру.

Досвідчені колеги з Національної академії щедро ділилися розробками власного вишу, результатами наукових досліджень, надавали практичні рекомендації із проведення занять та використання різних методів активного навчання. Це й робота в групах, і ділові ігри, і дискусії. Найбільше зацікавила викладачів та інструкторів Навчального центру розробка цікавих для слухачів презентацій та тестів за допомогою сучасних комп’ютерних програм.

І хоча в Національній академії Держприкордонслужби наразі готують фахівців тільки за сухопутними спеціальностями, методика викладання та сучасні засоби підвищення рівню навчання слухачів цілком прийнятні і для навчання з вивчення технічних засобів навігації, систем і механізмів, які забезпечують роботу головних двигунів та їх експлуатацію, бойового застосування корабельної артилерії. Викладачі Національної академії високо оцінили матеріально-технічну базу Навчального центру, її сучасність і потенціал.

«А ще ми плекаємо здорові амбітні плани, що не за далекими морями ті часи, коли Навчальний центр Морської охорони буде готувати молодших офіцерів для поповнення лав морських прикордонників. Для цього в нас є унікальна навчальна база, не менш унікальні викладачі-фахівці і щире прагнення розвиватися й зростати за статусом та якістю надання освіти, – зазначив начальник Навчального центру Морської охорони Ілля Куценко.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 − 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.