Цікаво знати

Як дешево і швидко порахувати вартість полісу цивільної відповідальності в Україні

Перед тим, як купити поліс, потрібно обов’язково звернути увагу на кілька важливих нюансів: для чого це потрібно робити, розрахувати вартість автоцивілки і яким чином попередньо дізнатися ціну цивілки онлайн?

Кому і як потрібно зробити автомобільне страхування

Відповідно до чинного законодавства, зробити автомобільне страхування потрібно всім без винятку власникам чи користувачам наземних транспортних засобів. Ця норма діє з 1 липня 2004 року, коли в дію вступив Закон України №1961-IV.

На сьогодні купити поліс, що підтверджує страхування цивільно-правової відповідальності, доволі просто. Для цього потрібно наступний перелік документів:

  • внутрішній державний паспорт громадянина України;
  • ідентифікаційний номер платника податків;
  • технічний паспорт на наземний транспортний засіб;
  • протокол технічного стану автомобіля.

Оформити Автоцивілку можна як безпосередньо в самому офісі страхової компанії, так і дистанційно через Інтернет. Другий варіант відрізняється перш за все своєю зручністю і швидкістю отримання страховки.

Що впливає на вартість полісу цивільної відповідальності

Останнім часом можна зустріти в мережі Інтернет інформацію про те, що вартість полісу цивільної відповідальності суттєво відрізняється в різних регіонах України. Саме тому потрібно звернути увагу на те, які саме фактори впливають на розрахунок ціни даної послуги. Серед них експерти відзначають насамперед такі:

  • робочий об’єм двигуна внутрішнього згорання;
  • вантажність транспортного засобу;
  • офіційне місце реєстрації автомобіля;
  • кількість місць для сидіння пасажирів;
  • деякі особливості використання авто;
  • період дії документа.

Таким чином, насправді ціна Автоцивілки може суттєво відрізнятись в кожному конкретному випадку.

Скільки коштує застрахувати автомобіль

Для того щоб розрахувати вартість Автоцивілки, потрібно звернутись за допомогою в страхову компанію. Це можна зробити кількома способами: особисто відвідати офіс, зателефонувати чи скористатись можливостями електронної пошти.

Експерт по роботі з клієнтами страхової компанії повинен відреагувати на звернення, надавши всю необхідну інформацію з приводу вартості Автоцивілки. Для цього йому потрібно надати дані, які тим чи іншим чином можуть впливати на остаточну ціну.

Також варто звернути увагу на те, що існують онлайн-калькулятори, які дозволяють визначити, скільки коштує застрахувати автомобіль. Для того щоб ними скористатись, достатньо лише мати доступ до мережі Інтернет. Онлайн-калькулятори розраховують приблизну ціну полісу на основі інформації, яку надає їм користувач, заповнивши відповідні рядки.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.