Цікаво знати

Як і для чого можна використовувати відеоспостереження

Відеоспостереження – один з найбільш серйозних і затребуваних сегментів IT-ринку як в Україні, так і в світі. Дана сфера займається забезпеченням безпеки на різних об’єктах, на дому і в офісах, оскільки завжди дозволяє своєчасно запобігти різним аварійні і кримінальні ситуації, можливі на робочих місцях.

Основу відеоспостереження складають відеокамери, а також різні комплектуючі до них. Розглянемо кілька різних прикладів використання відеоспостереження, принцип яких буде в цілому однаковим. Почнемо з самого великого – територія заводського комплексу.

Як тут може допомогти відеоспостереження?

По-перше, завдяки камерам охорона завжди може запобігти несанкціоноване проникнення на територію комплексу, оскільки зможе на відстані одночасно спостерігати за всіма ділянками, за якими фізично спостерігати без системи відеоспостереження фактично неможливо.

По-друге, при виникненні аварійних ситуацій Ви завжди зможете відстежити першопричину завдяки повторному відтворення відео.

По-третє, Ви завжди зможете бути впевненим в тому, що Ваші співробітники дотримуються робочий регламент і виконують свої обов’язки, а також не займаються розкраданням корпоративного майна.

Приблизно ті ж можливості добре працюють і для відеоспостереження в ресторанах, кафе, офісах і на дому. В іншому випадку при використанні домофонів в Ваш офіс не зможуть пройти без вашого дозволу.

У всьому цьому може допомогти широкий асортимент, який на сьогоднішній день надається досить масивними брендами – Cisco, Dahua, HikVision, TP-Link і так далі. Асортимент відеокамер може включати в себе моделі з такими характеристиками, як внутрішнє і зовнішнє застосування, тип корпусу і тип об’єктива, можливості обробки зображення, фокусна відстань (якщо об’єктив є варіофокальним), можливість нічної зйомки і так далі. Деякі з цих характеристик відносяться і до інших типів пристроїв.

Де вигідно придбати обладнання для організації системи відеоспостереження

Одним з кращих варіантів для придбання відеоспостереження стане інтернет-магазин Comtrade, що надає широкий каталог різного пасивного та активного мережевого обладнання, в тому числі і для відеоспостереження. Тут Вам можуть запропонувати широкий вибір відеокамер спостереження, домофонів, об’єктивів, відеореєстраторів та комутаторів, а також пасивних елементів на кшталт кабелів Ethernet і так далі.

Comtrade доставляє замовлення по всій території України через службу пошти, пропонує можливості безготівкового розрахунку та оплати готівкою, а також самовивозу і доставки кур’єром за окрему плату для клієнтів в місті Києві. В інтернет-магазині Comtrade Ви завжди зможете знайти для себе необхідне обладнання для відеоспостереження та інших цілей за найвигіднішими і оптимальними цінами з кращими умовами гарантії, адже Comtrade – один з кращих і передових постачальників мережевих рішень для Вас.

750809632
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.